CS:GO İçin Kulaklık Tavsiyesi

Snopy Rampage SN-RX8, bir arkadaşıma aldık mikrofon sesi güzel, kablosu biraz kalın bu yüzden ağır gelebilir. Üst bant tasarımı sayesinde konforlu, diğer kulaklıklar da bu şekilde gergili üst banda sahip modelleri tercih edersen konfor açısından daha iyi olabilir.

Şu anda hepsiburada'da cooler master kulaklıklarda indirim var. Masterpulse MH320 modelini önerebiliriz. İnceleyen ve satın alan çoğu müşterimiz memnun. Ayrıca forumda bir inceleme videosunu da bırakıyorum buraya izleyerek fikir elde edinebilirsiniz.

İnceleme Link

Ürün Link

Şu anda hepsiburada'da cooler master kulaklıklarda indirim var. Masterpulse MH320 modelini önerebiliriz. İnceleyen ve satın alan çoğu müşterimiz memnun. Ayrıca forumda bir inceleme videosunu da bırakıyorum buraya izleyerek fikir elde edinebilirsiniz.

İnceleme Link

Ürün Link
Böyle bir firnanın bu forumda rakılıp kullanıcılara tavsiye vermesi gerçekten hoş birşey :) Tebrik ediyorum vallahi.

İnceleme Link

Ürün Link
Teşekkürler eve gidince bakıcam.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı