CS:GO için ne tür kulaklık kullanılmalı?

CJ Dikkat

Hectopat
HyperX Cloud serisinden bir kulaklık almayı düşünüyorum, CS:GO gibi FPS türü oyunlar oynuyorum. Cloud 2 gibi sanal 7.1 olan bir kulaklık mı yoksa Cloud Silver gibi sterio bir kulaklık mı almalıyım?

HyperX Cloud serisinden bir kulaklık almayı düşünüyorum, CS:GO gibi FPS türü oyunlar oynuyorum. Cloud 2 gibi sanal 7.1 olan bir kulaklık mı yoksa Cloud Silver gibi sterio bir kulaklık mı almalıyım?
Hocam en iyisi önden ve sağdan gelen sesi önden ve sağdan aynı şekilde tüm yönler için de geçerli olacak ama ben ihtiyaç duymuyorum ses kasmak bir sanattır kulaklık o kadar fazla etkilemez sadece sağdan geleni sağdan veren kulaklığımla bile iyi oynarım. Ama tabii önerim 7.1 sağlam bir kulaklık.

Çoğu gördüğüm oyuncu Cloud 2 kullanıyor. En azından eskiden. Şimdi çoğu Logitech G Pro X tarzı kulaklıklara geçtiler. Yani Cloud 2 alsan işini görür CS:GO'da.

7.1 olan ve mikrofonu olan ayrıca ses yalıtımı iyi her kulaklık kullanılabilir. Tabi ki marka takıntın yoksa.

Diğer oyunlarda o kadar yüksek performans vermese de, CS:GO için benim tercihim Cloud II'dir.

HyperX Cloud, Steelseries Arctis 3-5 öneririm. Bende steelseries arctis 3 var gayet güzel işini yapıyor. Ama bugün bir sorun etti şarkı açıkken oyuna girince çık çık diye sesler geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı