CS GO için sistem toplama

meliodasxr

Centipat
Öncelikle selamlar.
CS GO için bir sistem toplayacaktım, düşündüğüm sistem böyle;
GTX 960 4 GB.
Ryzen 3 1200.8 GB RAM.
120GB SSD.
500GB HDD.
Ve 200 TL anakart (önerirmsiniz)
Sistem böyle uygun mu? Acaba uyumsuzluk sıkıntısı var mı? FPS kac verir ortalama?

Şimdi 200TL ye A320 soket anakart bulman zor, anca ikinci el piyasasında bulabilirsin bir ihtimal. Bir de GTX 960 yerine daha güncel bir kart almanızı öneririm. Aynı fiyata belki de daha düşük bir fiyata bile GTX 960'tan güçlü veya onunla aynı güçte fakat daha ucuz bir kart bulabilirsin

Şimdi 200TL ye A320 soket anakart bulman zor, anca ikinci el piyasasında bulabilirsin bir ihtimal. Bir de GTX 960 yerine daha güncel bir kart almanızı öneririm. Aynı fiyata belki de daha düşük bir fiyata bile GTX 960'tan güçlü veya onunla aynı güçte fakat daha ucuz bir kart bulabilirsin
belki parası gtx 960 yetiyo ?

belki parası gtx 960 yetiyo ?

Tamam diyorum ya, belki de GTX 960 ile eş değer fakat daha ucuz bir kart bulabilir. Ben illa 960 alma demedim ki... Ne bu şiddet bu celal?

Vatan Bilgisayar'dan baktım. GTX 960 4Gb fiyatı 1600Tl. O fiyat, o ekran kartına verilmez artık. O ekran kartını alacağına 1400 Tl ye Incehesap'ta RX 590 nitro plus görmüştüm yanlış görmediysem. Sence hangisi daha mantıklı?

Son düzenleme:
Ceza yedim diye cevap yazamadım kusura bakmayın arkadaşlar.
bütçem 1200 tl hepsi 2.el alacaktım yazmayı unutmusun

1200Tl'nin üzerine ekleyebilme şansınız varsa bence şansınızı 2. Elden denemeyin derim eğer güvenebileceğiniz yer varsa gerçekten orasını bilemem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı