CS:GO ile Source 2 farklı mı?

Beach

Yoctopat
Yıllar sonra CS 1.6'yı bırakıp CS:GO başlamaya karar verdim. Birileri CS:GO şimdi alma, Source 2 gelecek falan yazmışlar. Bu 2 oyun farklı farklı mı satın alınıyor? Ben CS:GO başlayacaksam bunun Source 2 ile ne alakası var? O yoruma hitaben soruyorum bunu.

Son sorum CS:GO'yu Prime satın alacağım. Prime alınca bana karşıdaki oyuncular da Prime oynayanlar gelecek değil mi?

Prime alınca Prime'a sahip olanlar ile eşleşirsiniz. Source 2 olayına gelirsek, güncelleme olarak gelecek o yüzden şimdi alsanız da sonra alsanız da fark etmez diye düşünüyorum ki Source 2 geleceği kesin bile değil.

1. sorunun cevabı belirsiz. Source 2 çıkacak diye resmi bir şey hala gelmedi. Sadece şu anda DLC gelecek gözüküyor start verilmesi bekleniyor ve benim tahminimce operasyon gelecek. 2. sorunun cevabı ise evet eğer Prime alırsan karşına Prime oynayanlar gelecek. Derecesiz girersen ya da Prime olmayan birisiyle girersen karşına rastgele kişiler gelecek.

CS:GO ve Source 2 motorunda yapılacak cs aslında aynı oyun. İkisi de CS:GO yani.

Source 2 mevcut oyuna gelecek çok büyük bir update.

Yeni konular

Geri
Yukarı