CS:GO Source 2 nedir?

CS:GO 2 veya Source 2'nin geleceğini düşünmüyorum. Daha önce defalarca gelecek gelecek dendi ve gelmedi.

Bu sefer gelecek gibi. Vede CS:GO artık yavaş yavaş unutulmaya başlandı Valorant'ın yanında. Valve büyük ihtimalle yakın zamanda Source 2'yi getirecek, ki bence eğer CS:GO'ya Source 2 gelirse Valorant'ın oyuncu sayısına güzel bir darbe vurabilir.

Bu sefer gelecek gibi. Vede CS:GO artık yavaş yavaş unutulmaya başlandı Valorant'ın yanında. Valve büyük ihtimalle yakın zamanda Source 2'yi getirecek, ki bence eğer CS:GO'ya Source 2 gelirse Valorant'ın oyuncu sayısına güzel bir darbe vurabilir.

Ben geleceğini düşünmüyorum her ne kadar Valorant olsa bile şu anda CS:GO'nun aktif 1 milyon üzerinde oyuncusu var.

Daha 3 gün önce 1.4M anlık oyuncu ile rekor kırmış oyun nasıl unutulmaya başladı merak ettim doğrusu.

CS:GO 2 veya Source 2'nin geleceğini düşünmüyorum. Daha önce defalarca gelecek gelecek dendi ve gelmedi.

1678814572526.png

Bende baştan çıkmaz yalandır falan diyordum fakat NVIDIA Denetim Masası'ndan baktığımda cidden cs2.exe csgos2.exe diye profiller var.

Source 2, Valve'ın oyun yaparken kullandığı Source adlı motorun gelişmiş hali. Şuanda CS:GO Source motoru kullanıyor ve yakın zamanda Source 2'ye geçiş yapacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı