CS:GO İlginç FPS Yükselişi

barOoo

Centipat
Yer
Antalya,Alanya
Daha fazla  
Meslek
Nurse,Gamer
CS:GO'yu silmeden önce 1024x768 4: 3 çözünürlükte en düşük ayarlarda dust2 de 30-40 nadiren 50 FPS alıyordum oyunu sildim. Default ayarlarda 1366x768 16: 9 çözünürlükte ortalama (bazıları yüksek) ayarlarda 40-60 FPS almaya başladım.

Bu durum bana çok ilginç geldi. Acaba grafik kalitesi düştükçe işlemcimiz oyuna daha fazla yükseldiğinden mi sıkıntı oluyor yoksa CS:GO'nun Default ayarları direkt olarak en iyi FPS değerini almamız için mi optimize ediliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Islemci gucluyse ona yuk vermediginiz icindir. Ben Minecraft'i en dusuk ayarlarda oynuyordum ve 30-40FPS arasi aliyordum. Bir kac ayari actigimda 120FPS'i gorur oldum. Simdi islemcimi degistirdigim icin en yuksek ayarlarda 300FPS sabit oynuyorum gerci.

Grafikler düşürdükçe yük işlemciye biner. Eğer güçlü bir işlemcin yoksa en iyisi dengeli ayarlarda yükü hem CPU hem GPU'ya paylaştırmak. Ama CSGO için en iyisi güçlü bir işlemci düşük ayarlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı