CS:GO İlginç Sis Bombaları

Xarch

Kilopat
Yer
İstanbul
Öncelikle biraz amatörce bir video olabilir ama içeriğin önemli olduğunu düşünüyorum.
Asıl amaç rakibi şaşırtmak olduğu için kullanım alanlarını önemsemeyin.
Şimdiden teşekkürler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerçekten güzel düşünülmüş, arkadaş anlamamış sanırsam ben açıklayayım: Videodaki smoke bombaları misal dust2'yi ele alalım, long smokelanarak dikkat çekiliyor ve CT longa odaklanıyor bu sefer siz shorttan giderek onları alt etmiş oluyorsunuz. Saçma anlattım biraz özür dilerim işin özü "feyk" vermek.

Bro konu başlığı ilginç sis bombaları fakat video adı uncommon smokes ? Ha bu arada baya akıllı bir fikir fakat takımın seni dinlemediği sürece bu fake smoke'lar boşuna gider. Videoyu 2. izlediğimde fake smoke olduğunu anladım başlık garip olduğu için :D

Güzel olmuş video. Şu silahlardaki sekme oranını en iyi şekilde kontrol etmeyi anlatan bir video var mı? Yoksa böyle birşey hazırlanabilir. :p

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı