CS:GO İlk 10 maça göre hangi rütbeye yerleşilir?

Şu an 8 maç yaptım ve 1'ini kaybettim 9 Win 1 lose yapsam hangi rütbeye yerleştirilirim?

Kimlerle maça girdiğine bağlı o atıyorum keleş'le maça girersen keleş çıkarsın nova ile maça girersen nova çıkarsın 8 maç performansına bağlı olarak CS:GO sana otomatik olarak rütbene uygun birilerini bulmaya çalışır o 10 maçlık sürede Silver'larla da oynayabilirsin globallerle'de artık şansına bağlı sonuncusu hangi Rank'a denk gelirse.

Ben sürekli yeni hesap açıp milleti tilt etmek için mm giriyorum trollediğim hesabım 6/10 gibi bir Win'i vardı ve 10 kill üstü zar zor vardır. Bir de iyi oynadığım smurf hesabım var onda da 30+ vurup 8/10 gidip keleş ranklar verirken 10 vurduğum hesap Silver-nova oluyor.

Ben sürekli yeni hesap açıp milleti tilt etmek için mm giriyorum trollediğim hesabım 6/10 gibi bir Win'i vardı ve 10 kill üstü zar zor vardır. Bir de iyi oynadığım smurf hesabım var onda da 30+ vurup 8/10 gidip keleş ranklar verirken 10 vurduğum hesap Silver-nova oluyor.
Olay win ile alakalı değil zaten şunu anlamıyorsunuz. Her maçın elo puanlaması birbirinden farklı olur.

-Karşı takımdaki oyuncuların ortalama rankı
-En son ne zaman rekabetçi oynadığınız
-En son ne zaman rekabetçi maç kazandığınız
-Takımınızda veya karşıda premade olup olmadığı, eğer varsa bu premadelerin arasındaki rank makası
-Hangi ranka karşı kaç round kazanıp kaç round kaybettiğiniz

Etkileyen faktörler bunlar.

Son düzenleme:
Olay Win ile alakalı değil zaten şunu anlamıyorsunuz. Her maçın elo puanlaması birbirinden farklı olur.

-Karşı takımdaki oyuncuların ortalama rankı.
-En son ne zaman rekabetçi oynadığınız.
-En son ne zaman rekabetçi maç kazandığınız.
-Takımınızda veya karşıda premade olup olmadığı, eğer varsa bu premadelerin arasındaki rank makası.

Etkileyen faktörler bunlar.

Son mesajımı yazıp konuyu kapatacağım mesajımı iyi okuyun birinde 10 kill alıp Silver-nova verirken diğerinde 30 kill üstü alıp keleş rank veriyor. Ve çoğu edo bende oluyor.
Ve bu 2 hesap arasında olmuyor sürekli hesap değiştiriyorum.

Son mesajımı yazıp konuyu kapatacağım mesajımı iyi okuyun birinde 10 kill alıp Silver-nova verirken diğerinde 30 kill üstü alıp keleş rank veriyor. Ve çoğu edo bende oluyor.
Ve bu 2 hesap arasında olmuyor sürekli hesap değiştiriyorum.
İki hesabınla da birebir aynı adamlara karşı oynarsan ikisi de aynı rankı alır.
Gülmeye devam edebilirsiniz. Zaten insanlar bilmedikleri bir konu olunca ya gülerler ya da korkarlar. Normal yani.
Hocam bence yanılıyorsunuz böyle saçma bir rank sistemi oluşturacaklarını sanmıyorum.
Oldu bitti böyleydi. Araştırması bedava.

CSGO Elo System ----> Google

Son düzenleme:
İki hesabınla da birebir aynı adamlara karşı oynarsan ikisi de aynı rankı alır.

Gülmeye devam edebilirsiniz. Zaten insanlar bilmedikleri bir konuya ya gülerler ya da korkarlar. Normal yani.
Bir şey soracağım unranked biri ilk defa oyun girerken karşıya global falan mı geliyor ve oyuna yeni başlamış birinin karşısına keleş-global vs mi koyuyorlar anlamadım.

Bir şey soracağım unranked biri ilk defa oyun girerken karşıya global falan mı geliyor ve oyuna yeni başlamış birinin karşısına keleş-global vs mi koyuyorlar anlamadım.
Unranked ve 4 global beraber maça girebilirler. Bu örnek bi tık ekstrem. 5 kişilik takım yoksa unranked ve herhangi seviye bir nova beraber maça girebilir.

Geri
Yukarı