CS:GO indirime girer mi?

Forumdaki arama çubuğunu kullansan muhtemelen cevabı çıkardı. Konu açmana gerek kalmazdı. Defalarca kez soruldu.

Daha önce seçkin statüsü hiç indirime girmedi. Bundan sonra hiçbir indirim kampanyasında da indirim olacağını sanmıyorum. Çünkü bir oyun veya DLC olarak geçmiyor. Oyun içi satın alım benzeri bir şey. Dolar kuruna göre değişiyor.

Birden fazla ihtimal var.
1. İndirime girebilir.
2. İndirime girmeyebilir.

Bunun ne olduğunu bilemeyiz, ama ihtimalleri düşünebiliriz. Birbirine zıt duran ihtimaller hakkında net bir şey diyemeyiz. Bu yüzden CS:GO ne zaman indirime girdi, daha çok zam mı geldi, ne oldu, ne bitti gibi şekilde düşünerek yorum yapabiliriz. Sanırım daha çok indirim gelmez, hatta biraz daha fiyat artabilir :p Ama indirim olabilirde.

Birden fazla ihtimal var.
1. İndirime girebilir.
2. İndirime girmeyebilir.

Bunun ne olduğunu bilemeyiz, ama ihtimalleri düşünebiliriz. Birbirine zıt duran ihtimaller hakkında net bir şey diyemeyiz. Bu yüzden CS:GO ne zaman indirime girdi, daha çok zam mı geldi, ne oldu, ne bitti gibi şekilde düşünerek yorum yapabiliriz. Sanırım daha çok indirim gelmez, hatta biraz daha fiyat artabilir :p Ama indirim olabilirde.
Steam yöneticisine sormak lazım ama ben olsaydım arkadaşın yerinde 1 hafta beklerdim cadılar bayramı indiriminde belki indirime girer.

Geri
Yukarı