CS:GO item değeri öğrenme

Notcub

Hectopat
Arkadaşlar dün bir bıçak çıkardım ve bu bıçak için birkaç alıcı bana yazdı bıçak benzerlerine göre biraz daha tuhaf fiyatını nereden öğrenebilirim alttaki benim bıçağım üsttekide normal bir Safari mesh urus bıçağı özelse eğer pazarı neresidir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekran görüntüsü 2023-07-23 161839.png

Ekran görüntüsü 2023-07-23 161908.png

Arkadaşlar dün bir bıçak çıkardım ve bu bıçak için birkaç alıcı bana yazdı bıçak benzerlerine göre biraz daha tuhaf fiyatını nereden öğrenebilirim alttaki benim bıçağım üsttekide normal bir Safari mesh urus bıçağı özelse eğer pazarı neresidir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1873374

Eki Görüntüle 1873375

Bir yerde 350$ diyor ama pek bilmiyorum.

Eki Görüntüle 1873374

Eki Görüntüle 1873375
Bayonetlerdeki gibi Phase değerleri vardır belkide. BUFF,csmoney gibi sitelerden seninkine benzer bıçakları bul. Oradan ortalama fiyat fikrine ulaşırsın.

CS skin konuları hakkında pek bilgim yok ama bunun fiyata etki edecek bir şey olduğunu sanmıyorum. Eskime seviyesi aynıysa ikisi de aynı değerde oluyordur muhtemelen.

Sadece tahmin.
Bilmediğin konuyla ilgili konuşup mesaj kasma kardeş. Skin patternleri değerlerini ciddi ölçüde artırabilir. Her factory new da aynı değerde değil, float ne kadar düşükse o kadar iyi. Ama bu bıçakta pattern veya phase mevzusu yok. Yani konu sahibi floatuna göre biraz araştırma yapsın, istediği şekilde satsın.

Bilmediğin konuyla ilgili konuşup mesaj kasma kardeş. Skin patternleri değerlerini ciddi ölçüde artırabilir. Her factory new da aynı değerde değil, float ne kadar düşükse o kadar iyi. Ama bu bıçakta pattern veya phase mevzusu yok. Yani konu sahibi floatuna göre biraz araştırma yapsın, istediği şekilde satsın.
Mesaj kasma amaçlı yapmadım zaten. O amaçta yapsam bomboş bir şey yazardım. Neden uğraşayım?
Hiç cevap yok diye arkadaşa en azından bir fikir sunmak istedim. Konunun birkaç dakikalık olduğuna dikkat etmemişim.

Geri
Yukarı