CS:GO item satma sitesi önerisi

Zahmet olmazsa daha da derin açıklayabilir misiniz?

Tabii ki Facebook grupları var işte insanlar orada satmak istedikleri skinleri ilan olarak koyuyor genel olarak %60 %65 %70'den satılıyor skine göre değişir % derken de Steam'de bir bıçak 1K ise adamla anlasıyorsunuz %65'te anlaştıysanız 650 TL'ye satıyorsunuz ByNoGame de para kesiyor aynıya geliyor tek fark burada kesilen paradan vatandaş faydalanıyor ESC dediğim ise tanınmış güvenilir kişiler var referans olarak gösterilmesi güvenilir kişiyi aliyorsunuz 1Klık bir bıçak olsun %70 de anlastınız satmak istediğiniz adam referans gösterdiğiniz kişiye Papara'dan parayı gönderiyor sizde skini gönderiyorsunuz sonra iki tarafta onaylayınca referans olan kişi paranızi yolluyor 10 20 TL kesebilirler skinden skine değişir ben yakın arkadaş olmuştum benden para kesmiyordu mesela ama tokat yemeyin dikkat edin ESC kullanmak şart.

Tabii ki Facebook grupları var işte insanlar orada satmak istedikleri skinleri ilan olarak koyuyor genel olarak %60 %65 %70'den satılıyor skine göre değişir % derken de Steam'de bir bıçak 1K ise adamla anlasıyorsunuz %65'te anlaştıysanız 650 TL'ye satıyorsunuz ByNoGame de para kesiyor aynıya geliyor tek fark burada kesilen paradan vatandaş faydalanıyor ESC dediğim ise tanınmış güvenilir kişiler var referans olarak gösterilmesi güvenilir kişiyi aliyorsunuz 1klık bir bıçak olsun %70 de anlastınız satmak istediğiniz adam referans gösterdiğiniz kişiye Papara'dan parayı gönderiyor sizde skini gönderiyorsunuz sonra iki tarafta onaylayınca referans olan kişi paranızi yolluyor 10 20 TL kesebilirler skinden skine değişir ben yakın arkadaş olmuştum benden para kesmiyordu mesela ama tokat yemeyin dikkat edin ESC kullanmak şart.

Önerebileceğiniz bir Facebook grubu var mıdır?
Kâr ettirecek.

Önerebileceğiniz bir Facebook grubu var mıdır?

Eskiden bayağı uğraşıyordum bir iki tane grup kalmış olabilir davet linklerini atayım.
‐--------------------------------
---------------------------------
Dediğim gibi sorun soruşturun ESC yapın tokat yiyip bana sızlanmayin gözü açık olun size gelip saçma bir şey teklif eden olursa kabul etmeyin burada kimse kimseye kolay kolay beleş bir şey vermez 1 verir 10 alır ha bir de ESC'yi tanınmış kişilerden yapın adam kendi arkadaşını ESC olarak gösterirse bilinki tokatçıdır ESC'yi tanınmış kişilerden seçin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı