CS:GO "kabul edilebilir ping değerlerine sahip resmî oyun sunucuları bulunamadı" hatası

Dostum demek ki pingin yüksek ve ayarladığın değere ulaşmıyor. O yüzden giremiyorsun maça ve hata veriyor. Pingin 60-70 olsa ve ayarın 90 olsa çok rahat girersin.

Dostum anlamıyorsun her halde zaten ayarlanan değer maksimumda ayrıca diğer oyunlarda hız testlerinde sorun yok. Sadece CS:GO'da sorun yaşıyor arkadaşımız.

Evet hocam aynı sorun bende de var eskiden 60 mslerde oynadığım oyun son aylarda 350+ en düşük ping bu resmi sunuclarda aldığım yan idediğiniz kabul edilebilir ping değeriyle uzaktan yakından alakası yok hatanın

Dostum anlamıyorsun her halde zaten ayarlanan değer maksimumda ayrıca diğer oyunlarda hız testlerinde sorun yok. Sadece CS:GO'da sorun yaşıyor arkadaşımız.
Diğer oyundan kastın Valorant ise 20 ping alması çok normal çünkü TR sunucusu mevcut. Şu an CS:GO'da sunucu problemi var ise onu bilemem ancak diğer türlü problem kendi internetindedir.

Min. 380 ms diyorum. 90'da yine girmeyecek.
İnternetten yurtdışı sunucularını seçip ping testi yapabilirsin. Orada değerlerin normal çıkıp, CS:GO'da anormal ise sorun CS:GO sunucularındadır.

Diğer oyundan kastın Valorant ise 20 ping alması çok normal çünkü TR sunucusu mevcut. Şu an CS:GO'da sunucu problemi var ise onu bilemem ancak diğer türlü problem kendi internetindedir.

İnternetten yurt dışı sunucularını seçip ping testi yapabilirsin. Orada değerlerin normal çıkıp, CS:GO'da anormal ise sorun CS:GO sunucularındadır.

Valorant'ta sadece TR sunucusu yok bütün sunucuların ping değerlerini sadece 1 tuşla görebiliyorsun bende onlar düşük önreğin Frankfurt üzerinden vereyim Valorant'da değer 60MS iken CS'de nasıl 380 oluyor 240 km² şehirde ne kadar uzaklıkta bu kadar ping değişebilir

Valorant'ta sadece TR sunucusu yok bütün sunucuların ping değerlerini sadece 1 tuşla görebiliyorsun bende onlar düşük önreğin Frankfurt üzerinden vereyim Valorant'da değer 60MS iken CS'de nasıl 380 oluyor 240 km² şehirde ne kadar uzaklıkta bu kadar ping değişebilir
Valorant'ta 5-15 arası ping alırken CS:GO'da 35-50 arası değişiyor. Az önce de dediğim gibi; CS:GO'nun sunucularında sorun olabilir.

Geri
Yukarı