CS:GO Kafası En Küçük Olan CT Ajanı Hangisidir?

1612479261952.png

Sanırım yine bu ajan gibi geldi. Bir süredir bakıyorum. Bundan daha küçüğünü bulan olursa yazsın. Bu arada yargısız infaz yağmışsınız çoğunuz.

Güzel güzel de, ah bir de oynayabilsem. Son 1 aydır laptopta garip haller dönüyor. Eskiden sabit 60-70 FPS gibi değerlerde oynarken, şu an deli gibi FPS dropu yaşıyorum. Bir anda 80-90'lara çıkıyor, sonra çat 3'a düşüyor. Ortalama 40-50 FPS veriyor. Daha yeni temizlik ve termal macun işini hallettim fakat sorun düzelmedi. HDD'den dolayı olabilir mi? SSD taksam düzelir mi bu FPS drop ve takılma sorunu?
Ne alaka şimdi?

CT Side için ajan bakıyorum. Kafası en küçük olan ajan hangisidir?

Hocam bütün hepsinin kafası aynı şu anda görsellik dışında bir fark olmaz.
Demek istediğimi kimse anlamamış. Hitbox'ların aynı olduğunu biliyorum amaEki Görüntüle 866510
bu ajan ile,
Eki Görüntüle 866511
bu ajanın kafası aynı büyüklükte mi? Düşman oyuncu kafaya sıkarken kendini yukarıda olan karakterde daha iyi hissedeceği için daha küçük kafalı daha iyi olucaktır.
İkiside aynı kafa 1024x768 dene yada rekabetçide karşına gelsin ikiside aynı gözüküyor.

Güzel güzel de, ah bir de oynayabilsem. Son 1 aydır laptopta garip haller dönüyor. Eskiden sabit 60-70 FPS gibi değerlerde oynarken, şu an deli gibi FPS dropu yaşıyorum. Bir anda 80-90'lara çıkıyor, sonra çat 3'a düşüyor. Ortalama 40-50 FPS veriyor. Daha yeni temizlik ve termal macun işini hallettim fakat sorun düzelmedi. HDD'den dolayı olabilir mi? SSD taksam düzelir mi bu FPS drop ve takılma sorunu?
Dostum bunun için ayrı konu açman gerek. :D SSD taksanız sanırım bir nebze de olsa sorununuz düzelebilir. Benim CS SSD'ye kuruluydu. Bir anda oyuna geç girmeye ve ban yemeye başladım. Test yaptım ve SSD'nin öldüğünü fark ettim. Oyunu silip HDD'ye yüklediğimde hem FPS bir nebze arttı, hem de artık 20 saniyeye girebiliyorum. Buradaki bilgili arkadaşlar konu açarsan sana daha çok yardımcı olacaklardır.

Dostum bunun için ayrı konu açman gerek. :D SSD taksanız sanırım bir nebze de olsa sorununuz düzelebilir. Benim CS SSD'ye kuruluydu. Bir anda oyuna geç girmeye ve ban yemeye başladım. Test yaptım ve SSD'nin öldüğünü fark ettim. Oyunu silip HDD'ye yüklediğimde hem FPS bir nebze arttı, hem de artık 20 saniyeye girebiliyorum. Buradaki bilgili arkadaşlar konu açarsan sana daha çok yardımcı olacaklardır.
Eyvallah kankam buralarda yeniyim tam olarak hakim değilim. Arkadaşlar kusura bakmasınlar.

Konuya 9 mesaj verilmiş ama hiç kimse ''... ajanı.'' dememiş, teşekkürler.
@körbiginar arkadaşımın attığından başka küçük kafalı ajan görmedim oyunda. Bence onu alın. Ayrıca gerçekten de sizin attığınız sakallı ajanı benim oyunda en çok one tap attığım ajan olabilir. Kafası büyük olduğu için direkt refleksle one tap atabiliyorum, fakat @'de belirttiğim arkadaşımın attığı ajanda ufakta olsa gecikebiliyorum.

Ct side için ajan bakıyorum. Kafası en küçük olan ajan hangisidir?

Kimyasal tehlike uzmanı veya biyolojik tehlike uzmanı ajanları bildiğim kadarıyla zor kafa yiyor. Arkadaşıma da aldık birini, ölümsüzlük açmış diye dalga geçiyorduk kafadan zor yiyor hele bir de dust 2 de a side de eğildiğinde vurulması çok zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı