CS:GO kaplamasını nakite çevirmek için site önerisi

Hocam yaptım ama yine aynı en ucuz satan benim 520 falan yaptım en ucuza satıyorum.

Hocam bir tık kötü dönem şu an tüm skinlerin fiyatı düşüşte kapsül indirimi geleceği için herkes satıyor. Ondan dolayı çok ucuz bir skinde değil elinizdeki isterseniz kripto hesabınız var ise CS. Money, ShadowPay falan bakabilirsiniz.

Hocam bir tık kötü dönem şu an tüm skinlerin fiyatı düşüşte kapsül indirimi geleceği için herkes satıyor. Ondan dolayı çok ucuz bir skinde değil elinizdeki isterseniz kripto hesabınız var ise CS. Money, ShadowPay falan bakabilirsiniz.
Hocam kripto hesabım var. Ama nasıl kripto hesabımdan TRY olarak hesabıma aktaracağım?..

Hocam kripto hesabım var. Ama nasıl kripto hesabımdan try olarak hesabıma aktaracağım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam şöyle söyliyeyim. Kripto hesabı benim yok babamın var, coin almama izin veriyor. Fakat Binance, Huobi ve Btcturk var. Bitrex yok diğer kripto uygulamalarına güvenemiyor.

Hocam şöyle söyleyeyim. Kripto hesabı benim yok babamın var, coin almama izin veriyor. Fakat Binance, huobi ve BtcTurk var. Bitrex yok diğer kripto uygulamalarına güvenemiyor.

Hocam bence Steam üzerinden satış fiyatına satın ve indirimli olarak Technopat üzerinde bakiye satın yani indirimli oyun alın satın en azından daha mantıklı direkt olarak hesabınıza gelir para.

Hocam bence Steam üzerinden satış fiyatına satın ve indirimli olarak Technopat üzerinde bakiye satın yani indirimli oyun alın satın en azından daha mantıklı direkt olarak hesabınıza gelir para.
Skin iyice düşmeye başladı hocam. Bir discord sunucusunda al-sat tufi denilen bir sunucu vardı, orada tüm cs:go skin ve rust skinleri alıyordu. Proof KANIT kanalında 7 bin TL'ye kadar işlem var. Muhtemelen oradan yapacağım, çünkü skin fiyatı çok düştü..

Skin iyice düşmeye başladı hocam. Bir discord sunucusunda al-sat tufi denilen bir sunucu vardı, orada tüm cs:go skin ve rust skinleri alıyordu. Proof kanalında 7 bin TL'ye kadar işlem var. Muhtemelen oradan yapacağım, çünkü skin fiyatı çok düştü..
Hocam aceleniz yoksa biraz beklemenizi tavsiye ederim. Düşmesinin sebebi kapsüller indirime girecek ve insanlar alım yapabilmek için elinden skinleri çıkarıyorlar. CS2 çıktığında bütün skinlerin fiyatı çok fazla yükselicektir.

450TL veriyor o da.

Hocam aceleniz yoksa biraz beklemenizi tavsiye ederim. Düşmesinin sebebi kapsüller indirime girecek ve insanlar alım yapabilmek için elinden skinleri çıkarıyorlar. CS2 çıktığında bütün skinlerin fiyatı çok fazla yükselicektir.
Hocam ama baya düşüyor. Eğer skin fiyatı düşerse, daha çok zarar olmaz mı? Eskiden 1500TL iken şuan 500TL civarlarında.

Geri
Yukarı