CS:GO kapsül indirimi ne zaman biter?

Proteus

Decapat
Daha fazla  
Ben CS:GO kapsüllerinden pembe item çıkardım ilk çıktığında 100 liraydı sonra kapsüller ucuz diye herkes açtı ve muhtemelen bir sürü çıkardılar aynı itemden ve pazarda satılsın diye ucuza koya koya 100 lira olan sticker şu 65 lira satmalı mıyım yoksa etkinlik bitince fiyatı tekrar artar mı 2-3 aya falan biterse de ne zaman biter etkinlik?

Ben CS:GO kapsüllerinden pembe item çıkardım ilk çıktığında 100 liraydı sonra kapsüller ucuz diye herkes açtı ve muhtemelen bir sürü çıkardılar aynı itemden ve pazarda satılsın diye ucuza koya koya 100 lira olan sticker şu 65 lira satmalı mıyım yoksa etkinlik bitince fiyatı tekrar artar mı 2-3 aya falan biterse de ne zaman biter etkinlik?
20 Haziranda bitmesi gerekiyordu diye hatırlıyorum. Yakın zamanda biter.

Kapsül satışının bittiği an 3 katına çıkmasını beklemeyelim, ( elinizdeki çıkartmanın olduğu takım ile ilgili bir gelişme olmazsa tabii) 2-3 aya kadar biraz değerlenir. Değerlenir. Fakat değerlenir kısmı göreceli kavramdır, kimisine 1 TL değerlenmiştir, kimisine 50 TL değerlenmiştir sayılır. Kasım ayında yeni majör, elinizdeki çıkartmayı nasıl etkiler fiyat olarak bilmiyorum ama yeni operasyon gelirse değeri şimdiki fiyata veya daha altına düşme ihtimali var. ( sahip olduğunuz çıkartmanın takımı ile ilgili yine bir sürpriz gelişme olmazsa.)

Daha kısası 2 sene bekletin, beklettiğinize değsin. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı