Çözüldü CS:GO kâr elde ettirecek silah desenleri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xDizZzy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, başlıkta da göründüğü gibi böyle bir şey istiyorum. İsterse 1 kuruş kâr elde ettirsin fakat ettirsin yani. Alacağım sonra satacağım. Ne önerirsiniz? Max 11.5 TL.

Çözüm
Ekran Alıntısı.PNG

Mesela şöyle bir örnekte vereyim bunu ilk çıktığı zaman 30 TL ye almıştım halen bekletiyorum her geçen zaman fiyatı artıyor operasyon biletleri çok kârlı.
Teşekkürler son olarak sormak istediğim. Pazar da az bulunan yani (atıyorum bir silah deseninden 50 tane satılıyor.) nadir olduğunu mu gösterir?
Evet adeti ne kadar az ise oyunda o kadar nadir bulunur mesela aynı silahtan 10 tane eskimiş 50 tane az aşınmış varsa diğeri az aşınmış olmasına rağmen pazarda eskimişin fiyatı daha yüksek olur genellikle.
Hocam bende duvara sıkılan spreylerden 6 tane var fakat satamıyorum sebebi nedir?
Onların fiyatı 0,03-0,05 arasında değiştiğinden herkes aynı fiyattan satışa koyuyor bu da yığılmaya sebep oluyor büyük birisi toplu halde almadığı sürece biraz beklemeniz normal.

Onların fiyatı 0, 03-0, 05 arasında değiştiğinden herkes aynı fiyattan satışa koyuyor bu da yığılmaya sebep oluyor büyük birisi toplu halde almadığı sürece biraz beklemeniz normal.

Teşekkürler son olarak sormak istediğim. Pazar da az bulunan yani (atıyorum bir silah deseninden 50 tane satılıyor.) nadir olduğunu mu gösterir?

Ekran Alıntısı.PNG

Mesela şöyle bir örnekte vereyim bunu ilk çıktığı zaman 30 TL ye almıştım halen bekletiyorum her geçen zaman fiyatı artıyor operasyon biletleri çok kârlı.
Evet adeti ne kadar az ise oyunda o kadar nadir bulunur mesela aynı silahtan 10 tane eskimiş 50 tane az aşınmış varsa diğeri az aşınmış olmasına rağmen pazarda eskimişin fiyatı daha yüksek olur genellikle.

Çözüm

Geri
Yukarı