CS:GO kar etmek için alınır mı?

Mesela bana son 2 haftada 3 recoil 1 revolution kasasi düştü. Toplam 100 TL yapıyor bunlar, havadan para. Param var diyorsan, doğru yatırımlarla parani katlarsın. Son bir ayda CS de yatırım amaçlı aldığım eşyaların fiyatı 2.5 katına çıktı. Hangi oyunda böyle havadan para ve yatırım fırsatları var? Düşünmeden al Prime hesabi.

Hocam öyle kar edecek itemleri nasıl bulabilirim?

Hocam oynayıp level atladıkça oyundan rastgele düşüyor skin veya kasalar. Geçen günlerde 50 TL'ye yeni çıkan kasadan, bir de 16 TL'lik ssg skini düşürüp satmıştım.

Hocam arkadaş sanırım kendi paramla bir item alıyorum demiş skin vb. sonra onun fiyatı çıkıyor ve satıyorum demiş sanırım ben öyle anladım öyle itemleri nasıl buluyorsunuz demek istedim fiyatının artcağını nasıl anlıyorsunuz.

Hocam arkadaş sanırım kendi paramla bir item alıyorum demiş skin vb. sonra onun fiyatı çıkıyor ve satıyorum demiş sanırım ben öyle anladım öyle itemleri nasıl buluyorsunuz demek istedim fiyatının artcağını nasıl anlıyorsunuz.

Hocam genelde nadirliği artan itemler de fiyat artışı çok oluyor. Biraz şans işi gibi.

Bak kardeşim 2015 yılında bu fiyata almışım :D Şu an dünyanın en iyi oyunu olsa canım deli gibi çekse de o fiyatı o oyuna vermem.

Dosya Ekleri

• volki.png
    volki.png
    359,3 KB · Görüntüleme: 31
Hocam öyle kar edecek itemleri nasıl bulabilirim?

Dostum skin olarak soruyorsan, skinlerde iş karışık, iyi araştırmak lazım. Discontinued koleksiyonlardan almalısın skinleri. Sonra bıçaklar var, ben mesela 3400'e aldığım bayoneti 2 ay sonra 3850'ye sattım 3 4 ay önce, şimdi ise 5K ya yakın olmuş fiyatı. Bilsem tabii satmazdım ama kestirmek güç skinleri. Genel olarak pahalı bıçakların doppler, fade serileri iyi para getirir. Butterfly doppler alıyorsun 5 ay sonra muhtemelen çok iyi bir karla satıyorsun.

Ama uzun vadede şu ana kadar her türlü kar edildi. Ben mesela 2 yıl sonra oyuna döndüm, millet bana sapık gibi yazıyor kutularını versene yok ben YouTuber ım vs. Ben de vermeye niyetliydim çünkü zamanında kuruş fiyatına olduğu için üşenip satmamışım bile ve aklımda da kasa = kuruşluk item olarka kalmış. Sonra fark ettim o kutular 2K ya yakın para yapıyormuş :D

Reddit'teki forumdan veya fano gibi YouTuber'lardan takip edebilirsin böyle şeyleri. Ben gelir sağlayacak kadar kazanırsın demiyorum, zevk aldığın oyundan 3 5 kenara bir şey atarsın.

Geri
Yukarı