CS:GO kasa açma

Risk almayan büyüyemez fakat 30 kuruşluk kaplama çıkabilir o yüzden git istediğin silahı satın al daha sonra en azından satınca az bir zararla satıp o parayı koruyabilirsin.

Eğer zararını karşılayacak paran varsa kasa açmak zevkli olabiliyor fakat riskli bir iş. İsterseniz benim gibi sadece kasa alıp fiyatı yükseldiğinde satabilirsiniz kasa açısından en az riskli (fiyatının düşme riski elbet var) para kazanma yöntemi kasa alıp fiyatının yükselmesini beklemek.

Ben kötü hissettiğim bir günde 4 kasa açmıştım 3. kasadan bıçak çıktı. Çıkmadan önce sanırım hissettim bayağı heyecanlanmıştım tek o kasada eğer hissediyorsan dene. :)

Skine yatırım yapıcaksanız Dota 2'ye yatırım yapmanızı öneririm. Skinler uçabiliyor. Dota 2 bilmiyorsanız yapmayın neyin ne olduğu bilemezsiniz o zaman.

Dostum tamamen şans ve ben aşırı şanssız bir insanım :( . Arkadaşım 2 adet bıçak çıkarttı mesela ama ben de onlarca (belki yüz) açmışımdır maksimum çıkarttığım sanırım 30 TL'lik Sawed-off'du...

keydrop.com,csgo.net gibi yerlerden açmanı öneririm. Daha az zarar edersin zarara girersen.

CS:GO nette kendim 70 TL arkadaşta 50 TL attık o YouTuber'ların 10'a katladığı kasadan açtık 1 kere bile çıkmadı kasa 2.10 dolar 30 eşyanın sadece 5'i zarar ettiriyor o olasılığa güvenerek açtık hep o 5'li çöpten verdi kesinlikle CS:GO neti önermem.

Sitelere bana kalırsa kesinlikle girmeyin. Sitede şans işi yok, tamamen göz boyama. Sitenin kendi kazanmadan asla size bir şey vermiyor. Karahanlı'nın da dediği gibi "Sadece kumarı oynatan kazanır, sadece oynatan."

Geri
Yukarı