CS:GO kasa açmak mantıklı mı?

Nokro

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben CS:GO'dan ve PUBG'den 60 TL para kazandım. düşürdüğüm skinleri satarak ki 43 TL'si sadece dream kasasından. Yani kendim hiç para harcamıyacağım ve kasa açmak istiyorum ama işte şu kadar şöyle şeyler çıksın da satayım kar edeyim amacıyla değil hiç açmadım ve açmak istiyorum zevkine. Sizce açmalı mıyım ya da açmalıysam Steam'den mi yoksa 3. parti sitelerden mi açmalıyım? Hani kısacası zevkine açacağım oyundan kazandığım para gene oyuna gidecek e tabii iyi bir skin çıkarsa kullanırım çıkmassa diye bir kaygım da yok sadece açmak istiyorum amacım kar edip nakite çevirmek değil. Kumar oluyor mu bu arada?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar ben CS:GO'dan ve PUBG'den 60 TL para kazandım. Düşürdüğüm skinleri satarak ki 43 TL'si sadece dream kasasından. Yani kendim hiç para harcamıyacağım ve kasa açmak istiyorum ama işte şu kadar şöyle şeyler çıksın da satayım kar edeyim amacıyla değil hiç açmadım ve açmak istiyorum zevkine. Sizce açmalı mıyım ya da açmalıysam Steam'den mi yoksa 3. parti sitelerden mi açmalıyım? Hani kısacası zevkine açacağım oyundan kazandığım para gene oyuna gidecek e tabii iyi bir skin çıkarsa kullanırım çıkmassa diye bir kaygım da yok sadece açmak istiyorum amacım kar edip nakite çevirmek değil. Kumar oluyor mu bu arada?

En kötü 10 tane kasa açamıyorsan bence açma çünkü hevesine bile deymiyor 2 ya da 3 tane açmak 10 tane aççaksın ki olmayınca olmuyor diyesin ki :D

Açmamalısın. Yani paran boşa gidecek, zevkine diyorsun ama 50 kuruşluk item çıkınca pişman olacaksın. Yine de sen bilirsin. Kumar oluyor sanırım, yani insanlar o skinleri para ile alıyor, ticareti dönüyor; sen bir miktar para koyup daha iyisini almaya çalışıyorsun şans faktörü ile.

Zevkine açacaksan aç gitsin. Bana genelde 3-4 TL'lik itemler düşüyordu genelde bugüne kadar 4-5 kez de 50+ TL item düştü. Onun dışında hiç çok yüksek fiyatlı bir şeyler çıkmadı. 2-3 tane aç zevkini al gitsin bir şey olmaz.

Sitelerden açtığın kasalar cs nin içinde açtığın kasalardan çok daha fazla verimli. Bence tüm paranı al diğer sitelerden aç. Çünkü kasa gelicek 50+ TL'ye vericek sana 0.12 kuruş skin.

Sitelerden açtığın kasalar cs nin içinde açtığın kasalardan çok daha fazla verimli. Bence tüm paranı al diğer sitelerden aç. Çünkü kasa gelicek 50+ TL'ye vericek sana 0.12 kuruş skin.
Bende öyle düşünmüştüm daha mantıklı daha fazla kasa açarım cs den açarsam 2 tane açabiliyorum.Peki steam cüzdanda ki parayı ekleyebiliyor muyum o sitelere ya da bildiğin iyi bi site var mı?

Bende öyle düşünmüştüm daha mantıklı daha fazla kasa açarım cs den açarsam 2 tane açabiliyorum.Peki steam cüzdanda ki parayı ekleyebiliyor muyum o sitelere ya da bildiğin iyi bi site var mı?
İyi bir site olarak bir öneri sunamam ancak biliyorum ki steam cüzdandaki para o sitelere aktarılmıyor. Skin trade yaparak hallediyorsun. Sonra skinlerin falan değerini ölçüyorlar sana sitenin içinde x dolar veriyorlar. O x dolar ile gidip kasaları falan açıp 2x falan yapmaya çalışıyorsun. Birazcık riskli. Crash gibi oyunlar falan da olabiliyor veya yazı tura sistemi falan da olabiliyor bazı sitelerde.

Yeni konular

Geri
Yukarı