CS:GO kasa açmalı mıyım?

KaradutVeCeviz

Hectopat
50 veya 100TL'nin hepsine kasa alıp açmak istiyorum. Sizce almalı mıyım? Alırsam hangi kasayı alayım?

Önceden kutu açmışlığım var bir 10 dolarlık Stattrak P250 Mehndi düşürdüm diğerleri çok para etmiyor. Ama 1 ay önce arkadaşım 10-15 tane kutu açtı tekinden AK-47 Vulcan çıktı 60 dolara sattı. Aklıma bu gelince alasım geliyor.

Ben iki tane düşürdüm o kasadan açtım ama güzel şeyler çıkmadı. :D Açarsam eSports 2013 Summer Case açarım onda daha az silah çeşidi var o yüzden bıçak gelme olasılığı daha yüksek diyorlar.

Benim açtığım summer dan jaguar çıkmıştı:) Ama summer case de daha az değil tam tersi çok daha fazla silah çeşidi var sanırım winter case demek istedin.
(Ayrıca ben silah çeşidi az bıçak çıkma artıyor gibi şeylere inanmıyorum)

Kardeş ben bu kutu işine iyi para harcadım ama şuana kadar elle tutulur bir kazancım yok(15 dolarlık silah çıktı en fazla). Tamamen şans işi bıçak çıkarsa köşeyi dönersin ama arka arkaya 50 kutu açıpta bıçak çıkaramayanı gördüm. Eğer açmak istiyorsan huntsman case yada winter case öneririm.

Bende bayramda almayı düşünüyorum. Elimdeki bütün bütçeye kasa almayı planlıyorum. Bence açmalısın şansını denemekten korkma. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence açma; çünkü değecek bir şeyin çıkma olasılığı çok düşük. Ki, çıksa bile, zaten harcadığın para ile ancak kendini amorti edecektir. Yine de açayım diyorsan, bir ara bizim arkadaşlar, kutulardan çıkan eşyaların, kutu açma zamanıyla alakalı olduğunu söylemişlerdi. Yani, denediklerinde, aynı anda açılan kutulardan aynı eşyalar çıkıyordu. O şekilde, bıçak çıkabilecek bir zamanı tutturmaya çalış. :D Hiç olmadı, şunu dene:

CS:GO Case Simulator

Kasa satıp gelen parayla anahtar alıyorum ben açmak istediğim zaman. Biraz uğraştırıcı ama cebimden gitmiyor en azından para, oyun saatimden gidiyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı