CS:GO kasa droplarına güncelleme geldi

Arkadaşlar kapsül indirimleri ne zaman gelecek bilgisi olan var mı?
Valla ben de nicedir bu soruya net bir cevap arıyorum. Erkenden kasa satıp hazır olayım dedim, hem sattıktan sonra kasa fiyatları ve kur hem de kapsül fiyatları arttı. Saçma bir şekilde zarar ediyorum bakiye TL'de durdukça fakat hala kesin bir tarih yok.

Kasayı çıkardığımız günü not almadan ya da bilmeden görebileceğimiz ve anlayabileceğimiz bir unsur var mı oyunda?
Bazen yanlışlıkla 1 hafta değil de 6 gün geçtikten sonra level atladığımızı düşünürsek ve tekrardan level atlamak için onca rekabetçi maç atmayı katarsak pek uğraşmayı istemem açıkçası.
Son olarak kasayı çıkardığımız günün saati olarak 1 hafta sonraki günün saatini geçmesi gerekli mi? Ben yok diye biliyorum da yine de sorayım dedim :)

Kasayı çıkardığımız günü not almadan ya da bilmeden görebileceğimiz ve anlayabileceğimiz bir unsur var mı oyunda?
Bazen yanlışlıkla 1 hafta değil de 6 gün geçtikten sonra level atladığımızı düşünürsek ve tekrardan level atlamak için onca rekabetçi maç atmayı katarsak pek uğraşmayı istemem açıkçası.
Son olarak kasayı çıkardığımız günün saati olarak 1 hafta sonraki günün saatini geçmesi gerekli mi? Ben yok diye biliyorum da yine de sorayım dedim :)
Level atladıktan sonra salıyı çarşambaya bağlayan gece hafta sıfırlandıktan sonra istediğiniz bir gün seviye atlayıp düşürebilirsiniz. Kasayı düşürdükten 7 gün sonrasını beklemenize gerek yok şu an.

Level atladıktan sonra salıyı çarşambaya bağlayan gece hafta sıfırlandıktan sonra istediğiniz bir gün seviye atlayıp düşürebilirsiniz. Kasayı düşürdükten 7 gün sonrasını beklemenize gerek yok şu an.

Ben en son cumartesi günü düşürdüm yani şu an level atlarsam kasa düşecek.
Birçok forumda ya da ünlü bilindik YouTube kanalları aradan 1 hafta geçmediği sürece düşmeyeceğini belirtiyor o yüzden sorayım dedim sağ olun.

Birçok forumda ya da ünlü bilindik YouTube kanalları aradan 1 hafta geçmediği sürece düşmeyeceğini belirtiyor o yüzden sorayım dedim sağ olun.
Kasayı cumartesi düşürdüm, çarşamba level aldım ve yine düştü.

Eski sistemde çarşamba resetinden sonra diyelim ki perşembe düşürdün haftaya yine perşembe gününden itibaren oynarsan düşüyordu. Diyelim perşembe 3-5 saat oynadın düşürürdün veyahut perşembe oynamadın cuma oynadın bu sefer cuma düşürürdün bir sonraki hafta yine cumadan itibaren düşerdi. Yeni sistemde haftalık reset çarşamba günü, çarşamba 1 seviye atladıysan kasayı alırsın net, diyelim ki çarşamba resetten sonra oynamadın da pazar günü 1 seviye atladın pazar günü kasa düşürdün. Çarşamba resetten sonra çarşamba günü 1 seviye atlarsan bu sefer çarşamba alırsın. 1 hafta sonra düşürme muhabbeti kalktı bir nevi.

Geri
Yukarı