CS:GO kasa düşme sistemi nedir?

bozkurt11

Hectopat
Yer
Ankara
CS:GO'da kasa sistemi ile ilgili sorularım.
5 dolar sınırını gecmedim sıkıntı olur mu?
CS:GO seckin hesapmı lazım?
En az hangi rankta olmak lazım?

seçkin dışına düşüyor ancak vermiyor sonra seçkini satın alsanda eski düşürdüğünü vermiyor. Rankla alakası yok herhangi bir oyun modunda düşebiliyor haftada ortalama 1 çok oynarsan belki 2 tane düşebilir. aktif drop pool da 5 kasa var şu an en ucuzu 5 en pahalı 50tl bir de %1den daha düşük şansa farklı kasalar da düşebiliyor

Kasa düşürmek için CS:GO Prime alman şart. Herhangi bir rank sınırı bulunmuyor. İstediğin oyun modlarında düşer. Ama ilk öncelikle Prime almanız zorunlu. Prime alır almaz 5 dolar banınız kalkmış olacaktır.

Kasa düşürmek için CS:GO Prime alman şart. Herhangi bir rank sınırı bulunmuyor. İstediğin oyun modlarında düşer. Ama ilk öncelikle Prime almanız zorunlu. Prime alır almaz 5 dolar banınız kalkmış olacaktır.

CS:GO'yu normal oynarken sıkıntı olmuyor tanıdıgım kisilerle oynuyorum.
Cok oynuyorum kasa satma yaparak kendi parasını cıkartabilir mi?
Bir yerden sonra kasa düşmeme olayı falan var mı?

Önceden hatırlıyorsam prime almadan kasa düşürülüyordu fakat satılmıyordu diye biliyorum arkadaşlar bilgilendirirler. Bir de rank önemsiz herhangi bir oyun modunda düşürebiliyorsunuz kasa. Topluluk sunucuları dahil. Hafta da 1 illa 2 kasa düşebiliyor max.

Paranızı ne zaman çıkartacağınız şansa bağlı. 1 haftada 1 skin veya grafiti, 1 kasa kesin olarak düşüyor. Gerisi şansa bağlı eşya düşüp düşmemesi. 1 yılda parasını çıkartısınız.

Genelde haftada 1 kasa düşüyor ve (sanırsam) çarşamba günleri sıfırlanıyor. Arkadaşın da dediği gibi kasa havuzunda 5 aktif kasa var. Ekstra olarak silah kasası 1,2,3 de düşebiliyor. s.k.3 120 lira; s.k.1 ise 1200 civarı herhalde. Şanslıysanız parayı çıkartırsınız.

gündüz saatlerinde kasa düşüyor gece boctan şekiller düşüyor hiç eldiven düşüremedim eldiven çok zor

Dosya Ekleri

• 17.29.png
    17.29.png
    53,9 KB · Görüntüleme: 226
  • Ekran görüntüsü 2023-03-23 180356.png
    Ekran görüntüsü 2023-03-23 180356.png
    132,4 KB · Görüntüleme: 217
  • snekabite.PNG
    snekabite.PNG
    14,3 KB · Görüntüleme: 222

Yeni konular

Geri