Steam CS:GO kasa düşürme sıklığı nedir?

clash royale

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, pazartesi akşamı CS'de kasa düşürdüm. İnsanlar kasa düşürmenin çarşamba günü sıfırlandığını söylüyorlar. 4 rekabetçi attım CS:GO idle sunucusunda saatler AFK bıraktım hala düşmedi. Bu da benim aklıma acaba kasalar pazartesi düştüyse bir sonraki pazartesine mi düşecek gibi bir soru bıraktı. Bileniniz veya bu işle uğraşanınız varsa bilgilendirirse sevinirim.

Merhaba, pazartesi akşamı CS'de kasa düşürdüm. İnsanlar kasa düşürmenin çarşamba günü sıfırlandığını söylüyorlar. 4 rekabetçi attım CS:GO idle sunucusunda saatler AFK bıraktım hala düşmedi. Bu da benim aklıma acaba kasalar pazartesi düştüyse bir sonraki pazartesine mi düşecek gibi bir soru bıraktı. Bileniniz veya bu işle uğraşanınız varsa bilgilendirirse sevinirim.
Çarşamba günü sıfırlanıyor. Çarşamba'dan bi sonraki Çarşamba'ya kadar 2 kasa düşme şansı var.Ama ne zaman atar tamamen şansa bağlı. Bir de her hafta 1 level atladıkça rastgele bir item veriyor.

Kime sorduysam kasa düşürdüğün günden itibaren 7 gün sonra sıfırlanıyor diyor bunun doğru olanı nedir acaba? Birde kasa drop diğer droplara dahilmi ayrımı

Dostum araştırdıgım kadarıyla tabii ki garanti değil ama hemen hemen %99 şansla ilk kasanızı 1 hafta içinde düşürebilirsiniz. Kalan %1'lik kısim da istisna. Bircok forumda gezdim, bana hiç kasa düşmedi diyen görmedim açıkçası. Bu ister haftanin son gunü isterse ilk günü olsun hiç fark etmez. Tamamen şans. Mesela ben 6 haftadır oynamama rağmen bir o kadar da vakit geçirmeme rağmen her hafta tek kasa alabildim. İlk kez bu hafta 2 kasa düştü ama zor olasılık muhtemelen. Ve ilginçtir ki düşen 2 kasa da 3 saat aralıklarla düştü. 🙂
Bu arada belirtmekte fayda var. Her hafta droplar yenileniyor. Çrş 03.00 04.00 civarı.

Geri
Yukarı