CS:GO kasa düşürme

Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
CS:GO'da Ruslar sayesinde yine 7 gün ban yedik. En az 100 kez yedim sağ olsunlar. Ben de kasa düşürmek istiyorum. Hangi maçta oynasam daha hızlı düşer veya AFK bırakılacak bir yer var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam tamamen şansınıza bağlı, sadece yüksek şans olarak hani, level atladığınızda drop atabiliyor. Onun dışında ölüm maçlarında +right yapıp afk bırakabilirsiniz. Sizin şansınıza bağlı.

Peki böyle bir komutun kasa düşürmeyle nasıl bir ilgisi var hocam gerçekten çok merak ettim
Ölüm maçında hiçbir komut yazmadan düz bir şekilde afk bırakıldığı zaman oyun kişiyi klavyeden uzak olarak algılıyor ve oyundan atıyor. Ancak komudu yazarak bazı hareketlerde bulunduğun için kendini oyunda olduğuna dair inandırabiliyorsun.

Ölüm maçında hiçbir komut yazmadan düz bir şekilde afk bırakıldığı zaman oyun kişiyi klavyeden uzak olarak algılıyor ve oyundan atıyor. Ancak komudu yazarak bazı hareketlerde bulunduğun için kendini oyunda olduğuna dair inandırabiliyorsun.
Ölüm maçı oynadım 2 turdur sıralamada 2. oluyorum hep 1. olana kasa veriyor nasıl oluyor anlamadım. Kasa düşürmek için illa 1. mi olmak lazım?

Hayır şans işi.
Şansa düşüyor yani dur bakalım birkaç maç daha yapayım bakalım ne olacak

Peki +right yaptıktan sonra eski haline getirme kodu nedir

Geri
Yukarı