CS:GO kasa düşürübilecek miyim?

Seçkin olmadan düşmez. Günde 13-14 saat bir hafta boyunca idle sunucusunda bıraktım bir haftada sadece 1 kasa alabildim bu şekilde oyunun parası çıkmaz sırf bu yüzden almak istiyorsan alma. Ayın 10'nda erken vakitlerde ilk drobumu aldım bir sonraki kasam ise ayın 17'sinde aynı saatlerde düştü, buradan şunu çıkartabiliriz haftalık sadece 1 kasa hakkımız var, kısaca uğraşmaya değmez.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    26,4 KB · Görüntüleme: 44
  • 2.PNG
    2.PNG
    9,5 KB · Görüntüleme: 46
  • 3.png
    3.png
    86,4 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:
Seçkin olmadan düşmez. Günde 13-14 saat bir hafta boyunca idle sunucusunda bıraktım bir haftada sadece 1 kasa alabildim bu şekilde oyunun parası çıkmaz sırf bu yüzden almak istiyorsan alma. Ayın 10'nda erken vakitlerde ilk drobumu aldım bir sonraki kasam ise ayın 17'sinde aynı saatlerde düştü, buradan şunu çıkartabiliriz haftalık sadece 1 kasa hakkımız var, kısaca uğraşmaya değmez.
Yanlış bilgi.

Haftada max 3 (3 olmasının sebebi haftalık level atladığın zamanda item düşüyor) kasa düşebiliyor. Tabi şansa bağlı üç tanesindende sprey vs. çıkabilir.

Yanlış bilgi.

Haftada Max 3 (3 olmasının sebebi haftalık level atladığın zamanda item düşüyor) kasa düşebiliyor. Tabii şansa bağlı üç tanesindende sprey vs. çıkabilir.

Ben kasa limitiden bahsediyorum. Haftalık Level'de sprey ya da item düşüyor diye biliyorum yanlışsam düzelttiğin için teşekkür ederim. Benim değinmek istediğim idle sunucularında haftada maksimum 1 kasa duşüyor, ya da ben çok şanssızım 😀

Ben kasa limitiden bahsediyorum. Haftalık Level'de sprey ya da item düşüyor diye biliyorum yanlışsam düzelttiğin için teşekkür ederim. Benim değinmek istediğim idle sunucularında haftada maksimum 1 kasa duşüyor, ya da ben çok şanssızım 😀
İdle sunucuları vakit kaybı. Rekabetçi, ölüm maçı vs. modlar da daha hızlı düşüyor.

Seçkin olmadan düşmez. Günde 13-14 saat bir hafta boyunca idle sunucusunda bıraktım bir haftada sadece 1 kasa alabildim bu şekilde oyunun parası çıkmaz sırf bu yüzden almak istiyorsan alma.
Birkaç hafta önce 2 kasa düşürdüm ama çok sık oynamazsan genelde 1 kasa düşüyor. Para konusu şansına bağlı. Mesela arkadaşım devamlı Recoil alırken bana genelde Yılan Isırığı düşüyor.

Birkaç hafta önce 2 kasa düşürdüm ama çok sık oynamazsan genelde 1 kasa düşüyor. Para konusu şansına bağlı. Mesela arkadaşım devamlı recoil alırken bana genelde yılan ısırığı düşüyor.

Doğrudur, CS:GO oynamam en son 2021'de oynamıştım. Sadece gerek forumda gerek internette çok fazla bu tarz konu gördüm bizzat kendim test etmek istedim. Haftalık 2 kasa düşsede sırf kasa düşürüp kazanç elde etmek için Prime almak mantıklı gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı