CS:GO kasa nasıl satılır?

Nooharey

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. CS:GO'da seçkin hesap satın alıp kasa düşürüp satmak istiyorum fakat kasaları nasıl satacağım hakkında bir bilgim yok. Satın almadan önce bir sorayım dedim.
Bir de sanırım kasa satmak için Steam'a 5 dolar yatırmak gerekiyormuş seçkin hesap alınca 5 Dolar'ı geçmiyor mu zaten?

Merhaba. CS:GO'da seçkin hesap satın alıp kasa düşürüp satmak istiyorum fakat kasaları nasıl satacağım hakkında bir bilgim yok. Satın almadan önce bir sorayım dedim.
Bir de sanırım kasa satmak için Steam'a 5 dolar yatırmak gerekiyormuş seçkin hesap alınca 5 Dolar'ı geçmiyor mu zaten?
Seçkin hesap alınca 5 Dolar'ı geçiyor ve kasaları topluluk pazarında satabilirsiniz hocam.

Her dakika aktif olan bir pazar sistemi var. İstediğiniz fiyata koyabilirsiniz. Pazarda en düşük koyan su fiyata koydu diye yazar. 1 kuruş altına koyarsaniz kasalar saniyesinde gider. Seçkin aldığınızda da 5 doları geçer zaten.

Geri
Yukarı