CS:GO kasa satma

561400

Centipat
CS:GO'daki kasalarımı satmak istiyorum ama bu işlem için Steam'in kendi pazarını kullanmak istemiyorum. Parayı Papara hesabıma almam gerek. Komisyonlu komisyonsuz hiç fark etmez. Kasalarımı ve skinlerimi satabileceğim ve parayı çekebileceğim siteleri önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO'daki kasalarımı satmak istiyorum ama bu işlem için Steam'in kendi pazarını kullanmak istemiyorum. Parayı Papara hesabıma almam gerek. Komisyonlu komisyonsuz hiç fark etmez. Kasalarımı ve skinlerimi satabileceğim ve parayı çekebileceğim siteleri önerebilir misiniz?

ByNoGame var ama kasa satılıyor mu bilmiyorum.

O zaman iki seçenek var. Kasaları satıp bir skin alır ve o skini bynogame'de satarsın.

Veya burda ikinci el satılık ilani verirsin biri sana paparadan para atar sen de ona istediği oyunu %20 indirimli olarak steam üzerinden hediye edersin Bu daha kârlı.

Dmarket veya CS. Money gibi siteler var oralardan kasalarını skinlere çevir aynı değerdeki sonra o skinleride ByNoGame de falan satabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı