CS:GO kasaları satılmalı mı biriktirilmeli mi?

KIZIL BARON

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Denizci
Aşağı yukarı 100 TL'lik kasam var. Bunları satıp oyun almalı mıyım, biriktiriyim mi yoksa?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun alacaksanız zamlanmadan yapıştırın derim. Onun dışında durmasının bir zararı yok dolar ve kasanın değeri ile birlikte yavaş yavaş yükselir zaten.

Aşağı yukarı 100 TL'lik kasam var. Bunları satıp oyun almalı mıyım, biriktiriyim mi yoksa?
Her geçen gün oyunlara zam geliyor. Kasaların fiyatı artsada kar edemiyorsun. Ben yaz indirimlerinde hepsini satıp, tüm parayla ucuza oyunları aldım. Şimdi iyi ki bekletmemişim diyorum.

Her geçen gün oyunlara zam geliyor. Kasaların fiyatı artsada kar edemiyorsun. Ben yaz indirimlerinde hepsini satıp, tüm parayla ucuza oyunları aldım. Şimdi iyi ki bekletmemişim diyorum.
Kasaların fiyatları da artmıyor işte. Bir önceki yorumuma beğenmedim atan arkadaşlar yorum yazsın, ortaya nasıl bir şey çıkacak merak ediyorum, cahilliğin en üstü.

Kasaların fiyatları da artmıyor işte. Bir önceki yorumuma beğenmedim atan arkadaşlar yorum yazsın, ortaya nasıl bir şey çıkacak merak ediyorum, cahilliğin en üstü.
Dostum, sorun çıkarmaya gerek yok. Kısa vadede tabi ki kar ettirmez. Uzun vade olarak dolar tutar gibi, cüzdanda tutacağına kasa olarak tutsa daha iyi olur. Tabi ki hangi kasalara sahip olduğu da önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı