CS:GO kasaları satılmalı mı?

1000msgodGman

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Ben bir hesabıma almıştım bileti. Şimdi diger hesaba da alacağım, görevleri falan yaptım. Simdi o hesaptan gelen kasaları hemen satayım mı? Bence daha düşmez kasalar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Operasyon biter bitmez çok daha değerleneceğini umuyorum. 40 kasa aldım ve gelecek yıl satmayı planlıyorum, bence sen de biraz beklet. Ama bu kasaları satıp ikinci hesaba bilet alacağım diyorsan daha çok kar edersin.

Operasyon biter bitmez çok daha değerleneceğini umuyorum. 40 kasa aldım ve gelecek yıl satmayı planlıyorum, bence sen de biraz beklet. Ama bu kasaları satıp ikinci hesaba bilet alacağım diyorsan daha çok kar edersin.

Yok zaten ikinci bileti aldın uzerine 120 TL de kaldı da diger hesabtan gelecek kasalqrı napayım diyorum ne zaman satayım.

Yok zaten ikinci bileti aldın uzerine 120 TL de kaldı da diger hesabtan gelecek kasalqrı napayım diyorum ne zaman satayım.

Dediğim gibi bekletirsen her türlü kasalar değerleneceği için kâr edersin. Fazla beklemek istemiyorsan 2 hafta sonra operasyon bitiyor, bittikten sonra 1 hafta içinde şu anki fiyatın 1-1.5 TL üzerine satabilirsin. Yani tavsiyem en az 3 hafta daha elinde tut.

Geri
Yukarı