CS:GO kasaları satılmalı mı?

CS2 çıksada artık çok değişmez. Ama yinede satma çünkü drop sistemi değişti artık seviyeyle birlikte kasa düşürüyorsunuz. Afk bırakıp kasa alma devri bitti.
O zaman bana göre kasalar değer kazanacak çünkü çok fazla insan onlarca hesaptan farm yapıyordu şimdi kimse uğraşmaz level atlamakla. YTD. Ben 100 tane kasa alış emri koydum.

Bir haftada 4 5 seviye atlamak cs go'da mümkün değil ve ilk seviye atlamaya ödül veriyor sadece.
Ben haftada nadir girerek 2 seviye atlamışım. Saatlerce oynayan birisinin de 4 5 seviye atlayacağını düşünmüştüm. 5 seviye değil de örneğin 3 4 seviye atlanamamasının yani mümkün olmamasının sebebi nedir ? Sonuçta her maç xp veriyor.

Ben haftada nadir girerek 2 seviye atlamışım. Saatlerce oynayan birisinin de 4 5 seviye atlayacağını düşünmüştüm. 5 seviye değil de örneğin 3 4 seviye atlanamamasının yani mümkün olmamasının sebebi nedir ? Sonuçta her maç xp veriyor.
Sebebi 2'den sonra gelen exp 0.1 gibi bir şeye iniyor o da rekabetçi maç başına 25 30 exp gibi bir şey yapıyor o kadar exp alarak 5000 exp kasması çok zor hatta imkansız.

Geri
Yukarı