Çözüldü CS:GO kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

omerr44

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim sorunum dün CS:GO'ya girdim rekabetçi modunda maçın ortasında aniden bir kasma başladı. (Oyunu oynayamayacak derecede kasma.) Ondan sonra sürekli kasmaya başladı bugün de kasıyor oyunu oynayamıyorum. Diğer oyunlarda hiçbir sorun yok.

-ComboFix'le taradım bir tane dosya buldu sildi onu.
-Antivirüs yükledim taradım bir şey bulamadı.
-En düşük ayarları denedim kasma hiç değişmedi.
-Ekran kartı güncel.

Çözüm
Önerdiğin çözüm yolu için teşekkür ederim. Ancak bu sorunumu çözmedi sorunumu farklı bir şey çözdü anlatıyorum.

Görev Yöneticisinden "svchost.exe" dosyasının çok fazla CPU yediğini gördüm. Arkada "Windows Update" çalışıyormuş. Bunu kapatmak için Çalıştıra "services.msc" yazarak hizmetler bölümüne girdim. Altta "Windows Update" sağ tıklayıp "Başlangıç Türü" kısmından devre dışı bıraktım ve sorunum halloldu.

Konu kilitlensin lütfen.
Önerdiğin çözüm yolu için teşekkür ederim. Ancak bu sorunumu çözmedi sorunumu farklı bir şey çözdü anlatıyorum.

Görev Yöneticisinden "svchost.exe" dosyasının çok fazla CPU yediğini gördüm. Arkada "Windows Update" çalışıyormuş. Bunu kapatmak için Çalıştıra "services.msc" yazarak hizmetler bölümüne girdim. Altta "Windows Update" sağ tıklayıp "Başlangıç Türü" kısmından devre dışı bıraktım ve sorunum halloldu.

Konu kilitlensin lütfen.

Çözüm
Son gelen güncellemeden kaynaklı da olabilir ama düzeltildi sanırım.

Oyunun ses ayarlarından "Speaker Configuration" seçeneğini "Headphones" veya "2 Speakers" olarak seçince sorun düzeliyordu.

Arkadaşlar bende de kasmaya başladı ama çözümü yokmuş gibi devam ediyor. Tarama yaptım ama olumlu sonuç vermedi. Nasıl olacak bu ya? Hiçbir şekilde çözemedim.

Bazı arkadaşlar V-Sync seçeneğini aç kapa yapınca duzeldigini söylüyordu. Bunu da deneyebilirsiniz.

ZTE Blade Vec 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Son gelen güncellemeden kaynaklı da olabilir ama düzeltildi sanırım.

Oyunun ses ayarlarından "Speaker Configuration" seçeneğini "Headphones" veya "2 Speakers" olarak seçince sorun düzeliyordu.
Allah senden razı olsun kardeşim. Bende de aynı sorun vardı, düzeldi 2 Speakers yapınca.

Bayağı kasıyorsa çözünürlüğü illa 640x480'a indirebilirsin ya da başka bir şey başlatma seçeneklerine threads (çekirdek sayısı) yazabilirsin novid FREQ-75 gibi kodlar yazabilirsin bende de var bilgesayarım kötü benim de.

Geri
Yukarı