CS:GO kasma ve FPS drop sorunları

Mehmet değer

Femtopat
Arkadaşlar bugün CS:GO oynuyordum dust2 mapinde ortalama 60-70FPS alıyorum birkaç el 10-20FPS aldım anlık daha sonra 3-4 el sonra bir an dondu 1 FPS'e kadar indi arkada sadece Discord açıktı arkadaşlarımla konuşuyordum ve bu 1 FPS'e indiğinde be bilgisayarım 4-5 saniye boyunca dondu donması geçtiğinde arkadaşlarımın sesleri kesildi ve CS:GO'da ESC menüsü geldi bilmiyorum o şokla kendim de açmış olabilir her neyse ESC menüsüne geldikten sonra dairesel şeyler çizdi mouse kendi kendine daha sonra sağ altta maçtan çık düğmesine geldi bende tam o an bilgisayarı mı kapattım, sizce bilgisayarım mı hacklendi acil eğer hacklendiysem nasıl kurtulabilirim?

i3 540.
8 GB RAM.
GT 730 2 GB DDR3.

Hocam ben bu olayı ilk defa gördüm normalde mirage 80-90FPS alıyorum dust 2'de hayatımda ilk defa böyle birşeyle karşılaştım.
i3 540.
8 GB RAM.
GT 730 2 GB DDR3.

Hocam ben bu olayı ilk defa gördüm normalde mirage 80-90FPS alıyorum dust 2'de hayatımda ilk defa böyle birşeyle karşılaştım.
İşlemci eski olduğu için yetemiyor büyük ihtimal. Arkada Discord açık ise droplar olabilir. İşlemci çok ısınıyor da olabilir sıcaklıklar nasıl ?

Geri
Yukarı