CS:GO kendi kendine 1080P çözünürlüğe ayarlandı

RHEZNOW

Centipat
Yer
Shoreside Vale
Arkadaşlar dün rekabetçi girdik arkadaşımla. 3 kişi geldi takımımıza, adamlarla tartıştık bayağı. Sonra bir daha lobiye çağırdılar. Maçtan sonra gittik işte niye çağırdınız falan adamlar da düzgün oynayalım kazanalım falan dedikten sonra tamam dedik, oyun ararken 1 saniyeliğine oyun dondu. Aynı şekilde arkadaşımda da neyse sonra düzeldi ama bilgisayarda başka sıkıntı olmadı. O adamlar oyundan bir şey yapmış olabilir mi? Bir de bu sabah bilgisayarı açtığımda oyunda ayarlarım aynıydı fakat çözünürlük farklıydı bu olayla ilgisi var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Makaleler
7
Yer
MisakiTaro ve Yüksek RPM ile Galax'da çalışıyor.
Bende öyle düşünüyorum fakat arkadaşım bilgisayarı bile sıfırladı.

Ancak şöyle yapabilir; trojan hazırlar sonra senin IP adresini bulmaya çalışır çok büyük ihtimalle bulamaz. Buldu diyelim. Sen o trojani açarsın ve o tür bir şey olabilir. Yani mümkün değil gibi bir şey.

Alyhisa

Centipat
Makaleler
2
Yer
https://osu.ppy.sh/users/12013615
Reyiz herifleri bilmiyorum ama inanırım çünkü benim yoldaş maçıma hacker herif gelmişti bir tane oyunum çöktüydü maça 10 dk bağlanayıp 30 dk banlanmıştım ve şöyle düşün tamam arkadaşının PC'si sıfırlandı yine açtınız ama sen de değiştir yine kullandığın çözünürlüğe bir daha da uğraşmayın heriflerle.

Artı -1 Eksi

tpex8

Centipat
Arkadaşlar dün rekabetçi girdik arkadaşımla. 3 kişi geldi takımımıza, adamlarla tartıştık bayağı. Sonra bir daha lobiye çağırdılar. Maçtan sonra gittik işte niye çağırdınız falan adamlar da düzgün oynayalım kazanalım falan dedikten sonra tamam dedik, oyun ararken 1 saniyeliğine oyun dondu. Aynı şekilde arkadaşımda da neyse sonra düzeldi ama bilgisayarda başka sıkıntı olmadı. O adamlar oyundan bir şey yapmış olabilir mi? Bir de bu sabah bilgisayarı açtığımda oyunda ayarlarım aynıydı fakat çözünürlük farklıydı bu olayla ilgisi var mıdır?
Bu sabah bende CS:GO ya giricektim güncelleme gelmiş ve güncelledim. Daha sonra oyuna girdim benimde görüntü ayarlarım değişmişti ama cfg aynıydı. Sanırım güncellemeden dolayı görüntü ayarları değişti diye düşünüyorum.

Yukarı