CS:GO kırık diş operasyonu almaya değer mi?

Hilecifare

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm arkadaşlar. CS:GO oyununda Kırık Diş Operasyon bileti için yıldız kasıyoruz. Sizce bilet almaya değer mi?

Bilet indirime falan giriyormuş. Tahminen bilet ne zaman indirime girer, en ucuz nereden alabilirim?

Değer. Operasyonun parasını çıkardım şu an. Riske girmemek istiyorsan kasa al geç. Ben öyle yaptım. Operasyon biletini hediye verebiliyorsunuz.

İndirime girip girmediğini bilmiyorum ama kesinlikle almaya değer. Karakter veya kasa alıp satarak verdiğiniz paranın neredeyse 3 katını almanız mümkün.

İndirime son hafta giriyor. Operasyonun bitmesine 1 hafta kala yari fiyatına düşüyor. Ama o saatten sonra görevlerin hepsini bitiremezsin. 1 haftada bütün görevler imkansız. Simdi alirsan her türlü kâra girersin. Oradan kazanacağın ödüllerin fiyatı 128TL'den daha fazla. Rootthegamer'in bu konuda videosu var. Her şeyi anlatıyor.

Peki kasaları satarak kâr ettin mi, yoksa parasını mı çıkardın? Bir de kaç tane kasa aldın?
40 yıldız kazandım ve hepsine kasa aldım. Kasanın tanesi şu an 6.50 TL. 20*6,5=130 TL yapıyor. Kalan 60 yıldız ise hepsi kar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı