Çözüldü CS:GO konsolu yanlışlıkla sol tuşa atadım ve düzeltemiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

palermonur

Centipat
CS:GO'da bugün oyuna girince yanlışlıkla konsolu sol Click tuşuna atadım ve değiştirmek için tıklamaya çalıştığımda konsol açılıyor hiçbir şeye giremiyorum. Normalde bir şeyi açmak için sol Click kullanırız değil mi, işte konsolu sol Click'e atadığım için artık hiçbir şeye tıklanmıyor. Tıklayınca konsol açılıyor konsolu nasıl kapatacağım çözüm var mı?

Çözüm
Konsoldan -bind console "herhangi bir tuş" kodunu kullanın(kodu çok kullanmadığımdan biraz yanlış yazmış ola bilirim sıralamayı)
CS:GO'da bugün oyuna girince yanlışlıkla konsolu sol Click tuşuna atadım ve değiştirmek için tıklamaya çalıştığımda konsol açılıyor hiçbir şeye giremiyorum. Normalde bir şeyi açmak için sol Click kullanırız değil mi, işte konsolu sol Click'e atadığım için artık hiçbir şeye tıklanmıyor. Tıklayınca konsol açılıyor konsolu nasıl kapatacağım çözüm var mı?
D:\Steam\userdata\sayılar\730\local\cfg
Burada bulunan config.cfg dosyasına sağ tıklayıp özellikler deyin, birlikte aç yazan kısımdan değiştir deyip not defterini seçtikten sonra uygula ve tamam deyin ve sonrasında cfg dosyasını açın. Açtıktan sonra CTRL+F yapıp console yazın ve sonrakini bul deyin, karşınıza çıkan komutta istediğiniz tuşla değiştirin. Daha sonrasında da CTRL+F yazarak attack yazın ve ortadaki komuta MOUSE1 yazıp kaydedin.

Steam cs2 arayüzünden özelliklere gelip steam cloud u kapatacağız ve gorev yoneticisinden steamwebhelper dan klasore gidip ustten steam e basıcaz oradan userdata oradan steam id mizi silecegiz id yi bulabilmek icin profili duzenleden ozellestirilmis baglantinin altindaki linki id bulma sitelerine yazacağız ve oyuna girdikten sonra cloud u açabilirsiniz

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı