CS:GO Lag sorunu

charco

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar, CS:GO oynarken durduk yere lag sorunuyla karşı karşıya kalıyorum, "+graph" yazdığım zaman FPS'in yanında olan VAR değerleri aniden yükseliyor ve mermilerin gitmemesine, karakterin takılmasına sebebiyet veriyor. Bunu maalesef çözebilmiş değilim ve gerçekten bu yüzden oyuna giremez, oynayamaz oldum.

400553

Lag olmaması için VAR: 1.5 MS yazan yerin genelde 0.2 - 0.5 arası olması lazım ki sorun olmasın ama o değer bir yükseliyor ki 3.5 - 4.5 falan oluyor oyun hiç oynanmıyor. 1.5 değeri bile gerçekten çok etki ediyor. Bunu nasıl halledebilirim hiçbir yerde bulamıyorum ya da ben araştırmasını bilmiyorum.

İnternet hızım;
400554

Sistemim;
400556

Son düzenleme:
Başka bir internet ile deneme şansınız varsa kesinlikle öneririm. Sv değeriniz yüzünden oyun atlama yapıyor. Mm_dedicated yazın ordaki pingi 110 yapın. Ben bir ara 130 kullanıyordum 10-15 sv değeri olan servera bağlanmıştım ve oyunum zehir olmuştu.
Çoğu kişinin SV değeri çok yüksek olduğu halde lagsız ve sorunsuz şekilde oyunu oynattığını gördüm. Bence SV değeri ile alakası yok. Farklı bir internet ile deneme şansım da yok maalesef.

Söylediğim gibi aynı internet üzerinden mm_dedicated pingi 110 yapınca daha güzel sunuculara bağlanıyor. Bir ara 130 yapmıştım kötü bir servera bağlanmıştı ve sv değeri yüksekti. 110 yapıp denediniz mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı