CS:GO Laptop için Digital Vibrance önerisi

Utku Akyol

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Sivas/ Divriği
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 2 haftaya önceye kadar CS:GO oynarken hem Intel görüntü panelinden Digital Vibrance'yi arttırmıştım hem de SweetFX isimli 3. parti bir yazılım kullanarak oyuna dll ekliyordum. Bu sayede renk iyice parlak hale gelmişti ancak 2 hafta önce gelen güncelleme ile Valve güvenmediği dll dosyalarını engelledi, şimdi soruna gelecek olursak ben SweetFX yapabileceğim 3. parti bir yazılım arıyorum yok da değil aslında. Programın adı Vibrance Gui programın sadece masaüstü bilgisayarlar için desteği var. Ancak Reddit'te birkaç kullanıcı laptopta nası yaptığını bilmeden çalıştırmış, bildiğiniz 3. parti bir yazılım varsa ve bunu paylaşırsanız memnun olurum. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
VibranceGUI kullanabilirsiniz. Oyun içinde 140 saate yakın süre kullandım, sorunsuz. Hiçbir şekilde oyun dosyalarını da değiştirmiyor (y)

@Plyra, dostum önerin için teşekkür ederim ancak dediğin programın laptop için desteği bulunmuyor yalnızca redditte gördüğüm bir kaç kullanıcı nasıl olduğunu bilmeden çalıştırmış. Şimdi ya alternatif bir program ya da vibrance gui'yi nasıl laptopta çalıştırcam onu düşünüyorum.

Orijinal sitesinde masaüstü bilgisayar için ayrı, dizüstü bilgisayar için ayrı bir link var. Masaüstü kullandığım için diğerine hiç bakmadım ama deneyebilirsin.

VibranceGUI

Geri
Yukarı