Çözüldü CS:GO laptopta black bar kaldırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

doan67

Femtopat
Daha fazla  
CS:GO'da black barı nasıl kaldırabilirim? Laptop kullanıyorum ve Intel'den olmuyor, bir türlü bulamadım.

Çözüm
NVIDIA ekran kartı varsa ve cihazda mux switch varsa mux açıp NVIDIA Denetim Masası üzerinden görüntü kısmından ölçeklendirmeyi tam ekran yap. Onun haricinde cihazda mux switch yoksa Microsoft Store'a gir.

Sağdaki beta olanı indir. Burada kilitli özellikler açık oluyor. 4:3 bir çözünürlük yapıp ölçeklendirmeyi tam ekran yapabilirsin, sonrasında ise kendi çözünürlüğüne geri dönebilirsin. Black bar kalkmış olur.
NVIDIA ekran kartı varsa ve cihazda mux switch varsa mux açıp NVIDIA Denetim Masası üzerinden görüntü kısmından ölçeklendirmeyi tam ekran yap. Onun haricinde cihazda mux switch yoksa Microsoft Store'a gir.

Sağdaki beta olanı indir. Burada kilitli özellikler açık oluyor. 4:3 bir çözünürlük yapıp ölçeklendirmeyi tam ekran yapabilirsin, sonrasında ise kendi çözünürlüğüne geri dönebilirsin. Black bar kalkmış olur.

Çözüm
Çözüm bu videoda mevcut:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam sağ olun çözüldü şimdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…