Çözüldü CS:GO laptopta black bar kaldırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
NVIDIA ekran kartı varsa ve cihazda mux switch varsa mux açıp NVIDIA Denetim Masası üzerinden görüntü kısmından ölçeklendirmeyi tam ekran yap. Onun haricinde cihazda mux switch yoksa Microsoft Store'a gir.

1695408710575.png

Sağdaki beta olanı indir. Burada kilitli özellikler açık oluyor. 4:3 bir çözünürlük yapıp ölçeklendirmeyi tam ekran yapabilirsin, sonrasında ise kendi çözünürlüğüne geri dönebilirsin. Black bar kalkmış olur.
NVIDIA ekran kartı varsa ve cihazda mux switch varsa mux açıp NVIDIA Denetim Masası üzerinden görüntü kısmından ölçeklendirmeyi tam ekran yap. Onun haricinde cihazda mux switch yoksa Microsoft Store'a gir.

1695408710575.png

Sağdaki beta olanı indir. Burada kilitli özellikler açık oluyor. 4:3 bir çözünürlük yapıp ölçeklendirmeyi tam ekran yapabilirsin, sonrasında ise kendi çözünürlüğüne geri dönebilirsin. Black bar kalkmış olur.

Çözüm
NVIDIA ekran kartı varsa ve cihazda MUX Switch varsa MUX açıp NVIDIA Denetim Masası üzerinden görüntü kısmından ölçeklendirmeyi tam ekran yap. Onun haricinde cihazda MUX Switch yoksa Microsoft Store'a gir.

Eki Görüntüle 1953448

Hocam sağ olun çözüldü şimdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı