Çözüldü CS:GO Level sıfırlanıyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Ben onlarda 40 level olamıyorsun diye biliyorum, çünkü üstçavuş oluyorum, üstçavuş 21, teğmen oluyorum, teğmen 21 oluyor.
Yok hocam yanlış anladınız, buradaki seviyelerin iyi oynamakla alakası yok ne kadar çok oynarsanız okadar seviye atlıyorsunuz. 40. seviyenin sonunda rozet alıp tekrar er seviyesine düşüyorsunuz. Rekabetçi ile bağlantılı olduğunu düşünüyorsanız değil hocam.
Şu anda teğmen rütbesindeyim, ancak artık maçlarda çok az TP veriyor ve level atlayamıyorum. Bu sıfırlanabilir mi?
Haftadan haftaya bonus TP alacaksın ve daha hızlı level atlayacaksın acele etme. 40. level bitince o yılın rozetini alacaksın ve 1. levele geri dönecek.

Ben onlarda 40 level olamıyorsun diye biliyorum, çünkü üstçavuş oluyorum, üstçavuş 21, teğmen oluyorum, teğmen 21 oluyor.
Yok hocam yanlış anladınız, buradaki seviyelerin iyi oynamakla alakası yok ne kadar çok oynarsanız okadar seviye atlıyorsunuz. 40. seviyenin sonunda rozet alıp tekrar er seviyesine düşüyorsunuz. Rekabetçi ile bağlantılı olduğunu düşünüyorsanız değil hocam.

Dosya Ekleri

• CS-GO-rutbeler-ve-ranklari-2022_1.jpg
    CS-GO-rutbeler-ve-ranklari-2022_1.jpg
    99 KB · Görüntüleme: 28
Çözüm
Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı