CS:GO Linux'ta OpenGL ile çalışırken CS2 Vulkan ile çalışıyor

trans_women

Hectopat
Makaleler
5
CS2'de fark ettiğim değişikliklerden biri CS:GO Linux'ta OpenGL ile çalışırken CS2'nin Vulkan ile çalışması. Öte yandan CS2'nin sıfırdan yeni bir oyun olmadığı çok belli. Mesela oyun içindeki telsiz mesajı seslendirmeleri aynı. Ben yepyeni bir oyun motoruyla sıfırdan yeni bir CS yapılmasını isterdim.

CS2'de fark ettiğim değişikliklerden biri CS:GO Linux'ta OpenGL ile çalışırken CS2'nin Vulkan ile çalışması. Öte yandan CS2'nin sıfırdan yeni bir oyun olmadığı çok belli. Mesela oyun içindeki telsiz mesajı seslendirmeleri aynı. Ben yepyeni bir oyun motoruyla sıfırdan yeni bir CS yapılmasını isterdim.

Kimse baştan yapılacak demedi zaten herkes sadece oyun motoru değişikliği olduğunu biliyor.

Hic boyle bir iddiasi olmadi ki cs2nin.

Source 2 zaten csnin gormedigi "yepyeni" bir motor, ayni assetleri kullanmalari oyun motorunun degisikligini gostermez.
CSGO ilk ciktiginda Vulkan yoktu, daha sonra Linux versiyonu Vulkan destrgi aldi. Simdi iki platform da Vulkanla calisiyor.

Arkadaşlar, CS2'nin sıfırdan yapılmayacağını zaten başından beri biliyordum. Ben sadece sıfırdan yapılmasını isterdim.

Geri
Yukarı