CS:GO Loading Ekranında Kalıyor

İşletim sistemi
Windows 10

J3yRelax4

Decapat
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhaba. Takım arkadaşımda CS:GO map yüklerken veya maçın ortasında donuyor. Windows tuşuna bastığımızda sadece başlat menüsü açılıyor. Tek çare yeniden başlatmak oluyor. Bazen ise yine oyun donuyor biraz bekledikten sonra mavi bir ekran şeklinde 'Sistem bir arıza ile karşılaştı' diyor ve sonra yeniden başlatıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

PC özellikleri
Casper Excalibur G770
i7-9750H
GTX1050 3GB
8 GB
480GB SSD

minidump dosyası oluşturup buraya atın.

Minidump dosyası oluşturup buraya atın.

Tamam. Arkadaşımdan talep edeyim.
Hocam buyurun:
101620-19968-01.dmp
2.81 MB

Şu an bakamıyorum. @Murat5038 abim bakabilir misin? İzinsiz etiketlediğim için özür dilerim.
Özüre gerek yok, her zaman bu tür konularda etiketleyebilirsiniz. Benim de zamanım yoktu anca bakabildim.

Konu sahibi:
Casper ile iletişim kurup güncel BIOS iste öyle satıp destek vermemek olmaz sitelerine de koymuyorlarsa dosyaları paylaşacaklar.

Casper yazılımlarını kaldır bilgisayardan, Tercent Emu, Vanguard, BattleEye kaldır.

HDSentinel ve Memtest uygulayıp sonuçlarını paylaşın.

Özüre gerek yok, her zaman bu tür konularda etiketleyebilirsiniz. Benim de zamanım yoktu anca bakabildim.

Konu sahibi:
Casper ile iletişim kurup güncel BIOS iste öyle satıp destek vermemek olmaz sitelerine de koymuyorlarsa dosyaları paylaşacaklar.

Casper yazılımlarını kaldır bilgisayardan, Tercent Emu, Vanguard, BattleEye kaldır.

HDSentinel ve Memtest uygulayıp sonuçlarını paylaşın.

Teşekkür ederim hocam.

Geri
Yukarı