CS:GO M4A1 S vs MK18 (M4A4)

Ben de laptop kullanıyorum ama 1080p desteği var neyse ben size crossu anlatayım yürüdüğüm zaman açılıp kapanmıyor sadece ateş edilince açılıp kapanıyor ama çok fazla değil az açılıp kapanıyor.

Şahsen (büyüklüğü boş veriyorum)
Görüntüsü bayağı göz yoran Renk'e sahip, bu beni rahatsız etti şahsen.
Bir de uzak mesafelerde 4K monitörde bile karakteri kapar bence, Dust 2 sidedan Pit'i ak ile keserken.
Sprey'i ezbere bilen kişi veya sekmeleri bilen kişiye, açılıp kapanma olayı fazla gereksiz kalır bence.

Ek bilgi: Intel laptoplarda UHD ekran kartı kullananlar bir tek 1080p destekler, o ekran kartıda en az 8.nesil var, ben HD ekran kartı kullanıyorum yani 768p destek var.

Şahsen (büyüklüğü boş veriyorum)
Görüntüsü bayağı göz yoran Renk'e sahip, bu beni rahatsız etti şahsen.
Bir de uzak mesafelerde 4K monitörde bile karakteri kapar bence, Dust 2 sidedan Pit'i ak ile keserken.
Sprey'i ezbere bilen kişi veya sekmeleri bilen kişiye, açılıp kapanma olayı fazla gereksiz kalır bence.

Ek bilgi: Intel laptoplarda UHD ekran kartı kullananlar bir tek 1080p destekler, o ekran kartıda en az 8.nesil var, ben HD ekran kartı kullanıyorum yani 768p destek var.

Spray yapmıyorum ben burst yapıyorum yani o Crosshair sray e yardımcı olsun diye değil ayrıca adam ortadaki boşluktan çok rahat görülüyor rengi değiştirebilirim sence hangi renk olsun ve cross la ateş ettinmi çünkü sen 30 merminin 30 uzunu da ateşlesen normal dinamikteki gibi kocaman açılmıyor sınırda bile cross un boşluğu çok fazla değil.

Spray yapmıyorum ben burst yapıyorum yani o Crosshair sray e yardımcı olsun diye değil ayrıca adam ortadaki boşluktan çok rahat görülüyor rengi değiştirebilirim sence hangi renk olsun ve cross la ateş ettinmi çünkü sen 30 merminin 30 uzunu da ateşlesen normal dinamikteki gibi kocaman açılmıyor sınırda bile cross un boşluğu çok fazla değil.

Ben şahsen klasik yeşili kullanıyorum.
Ama çok açık ve çok da kamufle olacak bir renk olmaması lazım.
Bir de burst ben orta uzaklıkta yapıyorum, adam yakınında ise sprey yapmak tek çare oluyor.

Daha çok One tap atarak oynadığım için s daha güzel geliyor hem tararken yavaş ateş etmesi daha rahat kontrol etmemi sağlıyor.

Geri
Yukarı