CS:GO M4A1 S vs MK18 (M4A4)

IronSmith0057

Centipat
Daha fazla  
Merhaba CS:GO ct tarafında M4A1 s i tercih ediyorum hatta tken bile yerde bulduğum M4A1 s i alırım ama sizce mk 18'i seçmem lazımı M4A1 s in mermisi bana yetiyor o yüzden MK18'in mermisi daha fazla demeyin arada sadece 20 mermi var bana 5 10 adamı öldürmek için 10 mermi yeter hatta artar ekstradan 20 mermiye ihtiyaç duymuyorum atış hızı yüksek onla daha iyi spray yaparsın falanda demeyi spray yapmıyorum benim oynanış tarzım şöyle bazı 1 düşman gurubunun dibimde bulunması (dibimde derken gerçekten dibimde 1 metrede az mesafe olacak) gibi istisna durumlar da spray yaparım yani zorunlu kalınca belki o zaman bile yanımda kutu varsa burst yapmayı tercih ederim yani ben spray yapmam çoğunluk burst yaparım ya da tek tek sıkarım bu yüzden benim atış hızına ihtiyacım yok ve ekstradan para verip pahalı MK18'i almaya ihtiyacım yok ( bu arada M4A4'e MK18 dememim sebebi gerçek hayatta M4A4 diye bir silahın olmaması aslında CS:GO'da M4A4 diye gördüğümüz silahın gerçek adı MK18 ve MK18 mod 0 mk 18 mod 0 biraz daha doğru olabilir)
Mk18.

tokyo-marui-mk18-mod-1-_1_.jpg

Mk 18 mod 0

img_12225_d3d38177daed08e3462b8605edfd317f_20.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynadığınız spotlardan spotlara değişir. Örneğin Overpass'da mid oynuyorsanız A1S mükemmel bir seçenek, ama Vertigo'da short tutyorsanız A4 rendeler orayı. Yani durduğunuz spotlara göre tercih etmelisiniz.

Oynadığınız spotlardan spotlara değişir. Örneğin Overpass'da mid oynuyorsanız a1s mükemmel bir seçenek, ama Vertigo'da short tutyorsanız A4 rendeler orayı. Yani durduğunuz spotlara göre tercih etmelisiniz.

Çoğunlukla nuke overpass Dust 2 haritalarını oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı