CS:GO M4A1 S vs MK18 (M4A4)

M4A1s mermisi daha uzağa gittiği ve daha kolay sprey yapıldığı için daha iyi.
Ama M4A4 daha hızlı ateş eder ve daha fazla hasar atar (çok az fark var)
Bir de M4A1s in en iyi yanı susturucu olduğu için bazı kişiler duymuyor mermi sesini.

M4A1s mermisi daha uzağa gittiği ve daha kolay sprey yapıldığı için daha iyi.
Ama M4A4 daha hızlı ateş eder ve daha fazla hasar atar (çok az fark var)
Bir de M4A1s in en iyi yanı susturucu olduğu için bazı kişiler duymuyor mermi sesini.

2 side neredeyse aynı hasar değerine sahip çünkü tam zırhlı bir rakibi ikisi de 4 5 mermide öldürüyö ikisi de 2 HS le öldürüyor.

Bende zaten çok az fark var dedim.
Bir videoda görmüştüm M4A4 düşmana 3-7 HP konuma göre daha fazla vuruyor.
(Şu an videoyu bulamam)

Peki ya mk 18 mesafeye göre tek atamaz ama 4 body de öldürebilir mi ben denedim daha önce adamın dibinde durmama rağmen ikiside 2 HS 5 body a öldürüyor.

Eğer 5-10 adam vurmak için 10 mermi yetiyorsa buradan alacağınız cevapların sizin işinize yarayacağını sanmıyorum. Hangisi size daha uygun kendiniz karar verebilirsiniz. Şahsen ben M4A4 kullanıyorum. M4A1S'le de vururum ama.

Bunu kaç vuruşta öldürdüğü hesaplamak yerine.
Bot map açıp, Bot'a karşı kaç hasar attığına bakın, sonuçları sonra bizimle paylaşırsınız.

Zaten bende bot map i nde ısınma mapinde dendimbotların zırhı vardı atölye haritasının ismini hatırlamıyorum.
Bunu kaç vuruşta öldürdüğü hesaplamak yerine.
Bot map açıp, Bot'a karşı kaç hasar attığına bakın, sonuçları sonra bizimle paylaşırsınız.

Tekrar bot mapi açıp dendim sonuçlar değişmedi M4A4 le M4A1s aynı hasarı veriyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı