CS:GO "Maç demosunun süresi doldu ve artık indirilemez." hatası

monthean

Hectopat
steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-xp6w7-sxFG8-Pc8zz-y4zeC-jJGrL
Az önce oynadığım bu maçta karşı taraftaki kill sıralamasında 1. olan 2 oyuncu biz comeback atınca hile açtı ve 16-14 yenildik. Şu an aşırı sinirliyim ve maçın 1 dakika önce yaşanmasına rağmen indire bastığımda "Maç demosunun süresi doldu ve artık indirilemez." yazıyor. Maçı indirmem gerekiyor hem demoyu izleyeceğim hem de hile kullananların VAC yemesini bekleyeceğim. Yardımcı olur musunuz?

Az önce oynadığım bu maçta karşı taraftaki kill sıralamasında 1. olan 2 oyuncu biz comeback atınca hile açtı ve 16-14 yenildik. Şu an aşırı sinirliyim

indir (1).jpg

Demo süresi geçtikten sonra indirilmiyor diye biliyorum.

Sana şurada kimsenin olmadığı kadar iyi yardımcı olacağım kulağını ve zihnini aç iyi dinle. Steam kütüphanene giriyorsun CS:GO'ya sağ tıklıyorsun ve kaldır diyorsun. Hayatından CS:GO'yu tamamen çıkarıyorsun ve işini ADAM GİBİ yapan oyunlara gidiyorsun. Mesela Rainbow Six Siege gibi, Valorant bile şundan daha iyidir. Bu hilelere engel olmak zor bir iş değil. Yapmıyorlar, niye yapmıyorlar? Sen hala oynuyorsun bak. Ben zamanında bu sebepten ötürü içinde bol bol kostüm olan hesabımla beraber CS:GO'yu sildim. Rainbow varken de elimi götürüp açmam bile.

İyi günler. Biraz geç oldu ancak bilmekte fayda. Oyununuz biter bitmez maalesef indirmeye müsait olamayabiliyor. Bunun için kısa bir süre bekleyip tekrar deneyebilirsiniz. Fakat oyunun üzerinden bir hafta geçtikten sonra indirmeniz mümkün olmuyor maalesef.

Kesin çözüm!
Maçlarınız indirilmiyorsa maç demosunun süresi doldu ve artık indirilemez hatası veriyorsa indir yazısının yanındaki çöp kutusu tuşuna basın. Yerel demo dosyalarını silin deyin ve tekrar yüklemeye basın yüklenecektir :)

Kesin çözüm!
Maçlarınız indirilmiyorsa maç demosunun süresi doldu ve artık indirilemez hatası veriyorsa indir yazısının yanındaki çöp kutusu tuşuna basın. Yerel demo dosyalarını silin deyin ve tekrar yüklemeye basın yüklenecektir :)

Sen kralsın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı