CS:GO maç kazanıp rank düşme

BERKTANIK

Decapat
Daha fazla  
CS:GO yoldaş oynuyorum rank kasmak için çabalıyorum fakat bu oyunun artık benimle bir alıp veremediğimi var nedir bilemem tam rank atlıyorum 2 maç sonra kazanmama rağmen geri düşürüyor. Ne kadar araştırsam da bir sebep bulamadım rank düşmem için. Bir bilgisi olan var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO yoldaş oynuyorum rank kasmak için çabalıyorum fakat bu oyunun artık benimle bir alıp veremediğimi var nedir bilemem tam rank atlıyorum 2 maç sonra kazanmama rağmen geri düşürüyor. Ne kadar araştırsam da bir sebep bulamadım rank düşmem için. Bir bilgisi olan var mı acaba?

Çok maç girme CS'nin rank sistemi garip haftada 1 2 maç gir kazanırsan direkt rank atlatıyor. Büyük ihtimal bir hata oldu ya da takım arkadaşlarından biri ben yedi diye düşünüyorum.

8 vurduğum rekabetçi maçta kazanınca bile rank atladığımı bilirim. Hatta berabere biten bir maçta da rank atlamıştım. Kazanıp rank düşme gibi bir şey yaşamadım, garip.

Çok kazanıp, az kaybettiğimde rank düşüyorum diyorsan ya kazanılan maçlarda biri hise yapmış ve maç skorların silinmiştir yada çok fazla oynadığın için olabilir.

Çok kazanıp, az kaybettiğimde rank düşüyorum diyorsan ya kazanılan maçlarda biri hise yapmış ve maç skorların silinmiştir ya da çok fazla oynadığın için olabilir.

Sadece arkadaşlarımla giriyorum bir ban falan yok hiçbirimizin mesela 20 maç girdimmi 12 13'u Win oluyor kaybetmekten çok berabere biten Mac'larim oluyor.
En son rank düştüğümde winstreak atıyordum artık kafam almıyor xd.

Sadece arkadaşlarımla giriyorum bir ban falan yok hiçbirimizin mesela 20 maç girdimmi 12 13'u Win oluyor kaybetmekten çok berabere biten Mac'larim oluyor.
En son rank düştüğümde winstreak atıyordum artık kafam almıyor xd.
İlginç bu dediklerimde değilse bende ilk kez böyle bir şey duydum. Başka hesap açıp oynamayı dene birde istersen.

Ben de az önce yaşadım maçta tam 28 vurdum, kazandık kısa ranked maçıydı ve seçkin gümüşten gümüş 4'e attı.

Geri
Yukarı