CS:GO maç ortasında donuyor

İşletim sistemi
Windows 8.1

aykutyt

Femtopat
Merhabalar herkese. 2 haftadır bu sorunla karşı karşıyayım. Oyunu oynarken hiçbir hata vermiyor donuyor oyun. Ama sesler geliyor, silah falan sıkabiliyorum, yürüyebiliyorum da. Ama ekran öyle donup kalıyor. Format attım dün akşam yeniden yükledim her şeyi. Yine düzelmedi dedim işte belki ekran kartı ısınıyordur fan hızını Full yaptım yine çözülmedi. Ayarları en düşüğe aldım yine çözülmedi, çoklu CPU kullanımını devre dışı bıraktım hala çözülmedi. Görev yöneticisinden işlem çöceliğini yüksek yaptım yine çözülmedi, oyun dosyalarını defalarca doğruladım yine çözülmedi, internette CS:GO dosyalarında bir şeyi 0 falan yapın diyordu onu da yaptım çözülmedi kod vermişlerdi. Videoda onu da yazdım çözülmedi yok yani her türlü donuyor oyun. Bir çözüm dahi bulamadım format attım o da çözüm olmadı Allah için bir yardımcı olun ya. Şimdiden teşekkürler. Daha önce böyle bir sorun yoktu. Sistem; Ryzen 3 1200, R9 270X, 8 GB DDR4 3200MHz RAM, MSI A320M'A-PRO anakart.

Merhaba, oyunun çözünürlüğü ile görüntü ayarlarındaki çözünürlüğü aynı yaparak deneyebilir misiniz? Demek istediğim oyun 1920x1080 ise masaüstüne sağ tıklayıp -> görüntü ayarları ->ekran çözünürlüğü kısmından 1920x1080 yapmanız olacaktır.

Merhabalar herkese. 2 haftadır bu sorunla karşı karşıyayım. Oyunu oynarken hiçbir hata vermiyor donuyor oyun. Ama sesler geliyor, silah falan sıkabiliyorum, yürüyebiliyorum da. Ama ekran öyle donup kalıyor. Format attım dün akşam yeniden yükledim her şeyi. Yine düzelmedi dedim işte belki ekran kartı ısınıyordur fan hızını Full yaptım yine çözülmedi. Ayarları en düşüğe aldım yine çözülmedi, çoklu CPU kullanımını devre dışı bıraktım hala çözülmedi. Görev yöneticisinden işlem çöceliğini yüksek yaptım yine çözülmedi, oyun dosyalarını defalarca doğruladım yine çözülmedi, internette CS:GO dosyalarında bir şeyi 0 falan yapın diyordu onu da yaptım çözülmedi kod vermişlerdi. Videoda onu da yazdım çözülmedi yok yani her türlü donuyor oyun. Bir çözüm dahi bulamadım format attım o da çözüm olmadı Allah için bir yardımcı olun ya. Şimdiden teşekkürler. Daha önce böyle bir sorun yoktu. Sistem; Ryzen 3 1200, R9 270X, 8 GB DDR4 3200MHz RAM, MSI A320M-A-PRO anakart.

NVIDIA denetim masasına gelin sonra PhysX ayarlarından harici ekran kartınızı seçin. Eğer sorununuz devam ediyorsan bana ulaşabilirsiniz.

Merhaba, oyunun çözünürlüğü ile görüntü ayarlarındaki çözünürlüğü aynı yaparak deneyebilir misiniz? Demek istediğim oyun 1920X1080 ise masaüstüne sağ tıklayıp -> görüntü ayarları ->ekran çözünürlüğü kısmından 1920X1080 yapmanız olacaktır.

İkisi de aynı zaten hiç değiştirmedim. Tam ekran olarak denedim aynı hata, pencereli denedim aynı hata, tam ekran pencereli denedim yine aynı. Çözünürlük masaüstü ile aynı zaten.
NVIDIA denetim masasına gelin sonra PhysX ayarlarından harici ekran kartınızı seçin. Eğer sorununuz devam ediyorsan bana ulaşabilirsiniz.
Amd kullanıcısıyım.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    16,4 KB · Görüntüleme: 34
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    6,4 KB · Görüntüleme: 37
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    9,9 KB · Görüntüleme: 40
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    10,1 KB · Görüntüleme: 30
Ya da sürücüyü güneclleştir. Windows arama çubuğu > aygıt yöneticisi (yazın)>devamı resimli anlatımda.
Her şey son sürüm bios dahil.
Yardım edicek yok mu ya ? Çözülmüyor sorun.
Koskoca forumda çöüzümü bilen yok mu? Kilitlenme yaşanıyor sürekli görev yöneticisinden kapatmak zorunda kalıyorum.
Sorun hala devam ediyor. Yetkililerden biri yardımcı olsun bari ya rica ediyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı