CS:GO maçında Alt+TAB sonrası oyun açılmıyor

Hasan Gürlek

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar CS:GO oynarken ana menü de ALT+TAB yaptığımda hiçbir problem yok, geri dönebiliyorum oyuna. Ama oyun başlayınca ALT+TAB yaptığımda tekrar oyuna dönemiyorum. Kapatıp açmam gerekiyor oyunu. Siyah ekran hatası alıyorum. Hiçbir şekilde oyuna girmiyor, görev yöneticisini açtığımda bir problem gözükmüyor oyunda. Ama mesela ALT+TAB yapınca oyun başladığı zamanlar, oyun sesi gel-git yapıyor durmadan ama girmiyor oyuna. Bunun bir çözümü yok mu?

Arkadaşlar CS:GO oynarken ana menü de ALT+TAB yaptığımda hiçbir problem yok, geri dönebiliyorum oyuna. Ama oyun başlayınca ALT+TAB yaptığımda tekrar oyuna dönemiyorum. Kapatıp açmam gerekiyor oyunu. Siyah ekran hatası alıyorum. Hiçbir şekilde oyuna girmiyor, görev yöneticisini açtığımda bir problem gözükmüyor oyunda. Ama mesela ALT+TAB yapınca oyun başladığı zamanlar, oyun sesi gel-git yapıyor durmadan ama girmiyor oyuna. Bunun bir çözümü yok mu?
Aynı problem bende de mevcuttu. Windows sürümün güncel değilse güncelle öncelikle. Benim güncellemeden sonra problem düzeltildi. Daha sonrası ise ekran kartı sürücüsünü güncellemek olacak. Geri bildirimleri paylaşırsın artık :).

Aynı problem bende de mevcuttu. Windows sürümün güncel değilse güncelle öncelikle. Benim güncellemeden sonra problem düzeltildi. Daha sonrası ise ekran kartı sürücüsünü güncellemek olacak. Geri bildirimleri paylaşırsın artık :).
Her ikisi de güncel. Bu çok canımı sıkmaya başladı. Yani ana menüde hiç bir problem yok ama oyun başlayınca geri dönemiyorum. Steam pencerisini açtığım da problem yok. Yani arkadaşlarımla SHIFT+TAB yaparak konuşabiliyorum. Ama bazen el alışkanlığı geri steam penceresini kapatırken ALT+TAB yapıyorum bu sefer oyunda 1 raunt gidiyor direkman.

Ben bu sorunun güncelleme sonrası düzeltildiğini söylediğimde arkadaşlarım da Windows sürümümlerini güncellediler ve sorunun düzeldiğini ilettiler. Her bilgisayar da etkili olmadığını da öğrenmiş oldum :) Windows sürümünüzü Çalıştır>"Winver" yapıp ekran görüntüsünü paylaşa bilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı