CS:GO madalya ve rozet hilesi mi var?

397448

Hectopat
Makaleler
1
Son zamanlarda karşıma gelen şüpheli hesapların çoğunda 255 gibi az bir saati ve yaban ateşi, 10 yıl vs. rozet ve madalyalar var. Bunlar hile ile mi alınmış? Çünkü bu rozete sahip insanların hile açacağını düşünmüyorum.(Silver elo bir de.)Hadi kendisi aldı ve bu kadar iyi oynuyor nasıl 255 saati var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesap satın almıştır. 10yıl rozeti için herhangi bir CS paketinin sende olması gerek. Yaban ateşi operasyonu falanda parayla rozetleri satın alabilirsin. Bir de o adamın profil linkini atar mısın?

Hesap satın almıştır. 10yıl rozeti için herhangi bir CS paketinin sende olması gerek. Yaban ateşi operasyonu falanda parayla rozetleri satın alabilirsin. Bir de o adamın profil linkini atar mısın?
Telefondayım şuanda. Uygun bir zamanda atarım. Hem 1 hesap değil birçok hesapta var.
10 yıl adı üstünde oyuna 10 yıl kayıt olunca geliyor, yaban ateşi ise operasyon ile alınıyor.
O kadar rozet ve jetonu olan adamın 200 saati mi olur hocam?

Telefondayım şu anda. Uygun bir zamanda atarım. Hem 1 hesap değil birçok hesapta var.

Oyunda hile kullanmayan mı var? Bıçaklı ve eldivenli hesapta wallhack kullananları görüyorum bir şey olmuyor. Prime maçıma gelen mevlana 1 aydan fazla oldu ban yemedi hala.

Saati düşük ama 10-5 yıl rozetleri olan hesaplar genelde sonradan satın alınmış oluyor.
Oyunda hile kullanmayan mı var? Bıçaklı ve eldivenli hesapta wallhack kullananları görüyorum bir şey olmuyor. Prime maçıma gelen mevlana 1 aydan fazla oldu ban yemedi hala.
Dün bir maçımda karşı tarafta 3 kişide aim hilesi vardı. Bizim takımdan biri sinirlendi aylık 25 Euro verdiği hileyi açtı maçı kazandık. :D Banlanmayacağını iddia etti bakalım ne olacak.

Son zamanlarda karşıma gelen şüpheli hesapların çoğunda 255 gibi az bir saati ve yaban ateşi, 10 yıl vs. rozet ve madalyalar var. Bunlar hile ile mi alınmış? Çünkü bu rozete sahip insanların hile açacağını düşünmüyorum.(Silver elo bir de.)Hadi kendisi aldı ve bu kadar iyi oynuyor nasıl 255 saati var?

Inventory Changer'ın içinde madalyada var. Karşınıza major Win madalyalı adamlar gelirse şaşırmayın.

Bu arada 10 yıl rozetleri CS:1.6'dan da geliyor.
Yani eski CS oyuncusu olabilir illa 10 yıl CS:GO diye zorunluluk yok.
Madalya olarak da zaten operasyonu herkes alabilir ona bakarsan yan hesabımda 100 saat var onda da operasyon madalyası var. Çok abartmamak gerek, Steam profilini inceleyin, biraz bir şey biliyorsanız anlayabilirsiniz hile ya da temiz olduğunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı